Píše mi Ivan Trojan

Před pár dny jsem se zaregistrovala na http://www.volimkarla.cz/ a do mailu mi chodí zprávy, jejichž odesílatelem je např. sám Karel nebo dnes Ivan Trojan. Ne, že by to teda hezky nevypadalo. Ivan poslal i video.
 

Můj soukromý názor je ale ten, že zvítězí Miloš Zeman. Protože on odráží to, jací my Češi vlastně jsme. Už od pohledu. Prostě průměrný Čech. Trocha alkoholu v pohledu, nadváha, plná pusa keců, i my se rádi posloucháme a machrujeme.
 
Karel je tím, kým by ti ambicióznější z nás být chtěli. Ale zatím na to stále nemáme. Škoda.
 

15 názorů na “Píše mi Ivan Trojan”

  1. Lucie Konečná

   Ani nevíš, jak strašně ráda bych se mýlila!!!! Pořád říkám, že jsem velmi omylná. A tentokrát by mi to udělalo neskutečnou radost.

 1. Nac stahovat kalhoty, kdyz brod je jeste daleko? 😉 Treba moje babicka zmenila nazor a voli knizete. 🙂
  A.

  1. Lucie Konečná

   Víc takovejch babiček! Myslím, že i ta od Boženy Němcový by ho volila. Mimochodem to je dobrej námět na fejeton!

  2. A to v prvnim kole zarputile volila Zemana! Klidne ho napiste ;-), rada bych si pocetla. 🙂
   A.

 2. Dobrý den Lucie,vždy jsem se chovala jako většina-k volbám jsem nechodila a pak nadávala.Nevím jak se to stalo,něco se zlomilo a já když jsem viděla uchazeče o trůn tak jsem mazala k volbám až se za mnou prášilo a volila Karla,je to prostě pan Karel.Jo a v pátek mažu zase:).Mějte se krásně a pište a pište…L.

 3. Doufejme, že se mýlíte! Já jsem dost hrdá na to, že jsem Karla volila v prvním kole a nepřestávám věřit v dobrý výsledek.

 4. ….ja verim, ze vehraje Knize….. Po dlouhe argumentaci i ma rodina v Ostrave voli knizete – 8 clenu 🙂

 5. Lucie, to jste řekla přesně… ale já stále věřím, že to ten kníže vyhraje! Mějte se fajn. Jo a váš dům je moc krásný! Monika

 6. Velmi trefné slova. Jen nejsem velký optimista. Půjčila jsem si odkaz na spot, děkuji.

 7. janavalachovicova

  Lucko! Sleduju Tě z druhé domoviny a ač souhlasím s tou průměrností a tak dále, tak prostě pevně věřím, že teda se šeredně mejlíš. Naši taky volili jiné kandidáty v prvním kole a když jsem u nich chtěla agitovat, tak mi řekli ať si ušetřím námahu, že ve druhém kole určitě volit půjdou a budou volit Karla. A já kvůli tomu v pátek večer přiletím a v sobotu ráno jsem u urny. Tak to už máš další tři hlasy :)))

 8. Luci, byla bych moc ráda, kdyby jsi se tentokrát s tím výsledkem voleb zmýlila, já věřím, že to bude naoopak ……. necháme se překvapit ….. Marki

 9. Lucie, bohužel s Vámi souhlasím a je mi z toho smutno.. S dovolením sdílím na fcb. Děkuju! (Kéž bysme se tak mýlily;)

Diskuse uzavřena.