Ozdoby od Evy

Už bych ani nespočítala, kolik ozdob mám od vás, mých milých čtenářů. Moc děkuju. Tuhle nadílku jsem dostala od Evy z Trutnova. Vždycky když ozdoby vybaluju,  tak si je prohlížím a těším se s nimi. Můj muž z nich má taky obrovskou radost a ještě větší, když najdu místo, kam je uložím. Slíbila jsem, že moje ozdoby a já se přesuneme do zadního pokoje, ale zatím jsem k tomu nedostala tu správnou energii. 

Občas se mě někdo ptá, jestli mi má poslat ozdoby i s tou ošklivou krabicí. Ano, ano! Je možná jetá, ale autentická. Například tuhle černou jsem koupila na aukru za 55 Kč. Jen krabici. Nic v ní není. Taky byste se mnou chtěli bydlet? 

Dnes lezavej den. Dopoledne jsem ještě psala a četla si na terase, odpoledne jsme se snažili rozchodit wi-fi od novýho operátora. V pořadí jsme byli přes hodinu, což se nakonec ukázalo jako velmi plodný čas, protože jsem během čekání na drátě odkrámovala obě koupelny (starý krémy, šminky, kusy něčeho, prošlou nebo jetou kosmetiku, dva holicí strojky, nefunkční fén, zkreslující zrcadlo – k horšímu). Ivan se za tu dobu snažil zprovoznit přístroj sám, a než jsme se dovolali, tak se mu to podařilo!!!! Takže hvězdička navíc a dobrej pocit, že mu to pořád pálí 🙂 

1 názor na “Ozdoby od Evy”

  1. To je tak milé. Já dostala nedávno od čtenářky retro zářivku do koupelny. add úklid koupelny: Většina kosmetiky mi přišla ok, než mi došlo, že není rok 2020 , ale 2021:)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *