Ozdoby

Při svém pídění se po jakékoli literatuře týkající se vánočních ozdob jsem narazila na zajímavý zdroj, díky kterému jsem si objednala několik knih, které u nás nikdy nevyšly, ani jsem o nich neměla tušení. Tenhle portál funguje i jako antikvariát, tuším, že jedna knih se ukrývala v nějakém školním kabinetu, který teď někdo vyprodává.

https://www.abebooks.com/

Každopádně je to hodně zajímavý zdroj. Pokud kniha existuje, nabídne vám několik možností, odkud si ji koupit. Bohužel skoro vše je Amerika, tahle mi přišla z Kalifornie. Cena knihy i poštovné bývají i hodně rozdílné, je potřeba se tím trochu prohledat.
Jsem nadšená.
Kniha sice  prezentuje jen období 20 let, ale je tam perfektně zdokumentováno, odkud která ozdoba je, i jaká je její přibližná současná cena. Nic podobného jsem v ruce ještě neměla. Za dva dny už ji znám skoro nazpaměť 🙂
Moc vám všem děkuju za všechny ohlasy v komentářích!!!!!

4 názory na “Ozdoby”

    1. Lucie Konečná

      Díky, díky, to už mám, ale proti zahraničním knížkám je tam toho jen málo. Je to orientovaný tak, že je to spíš reklama jedné firmy. Komplexní materiály o tehdejší československé produkci chybí, bohužel.

    2. Lucie Konečná

      Veru, právě že mám málo informací a hledám je. Když najdu, sepíšu 🙂

Diskuse uzavřena.