Odtajněno

Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 4 Foto: archiv FTV Prima

Náš nový seriál.

Více např. ZDE nebo na stránkách Primy.

13 komentářů

 1. Chodím k Vám nakukovat často, i když téměř nekomentuji. Nyní ale musím – na seriál se moc těším!!! Jen doufám, že to nedopadne tak jako vždycky, že mi utečou třeba 2 díly a já už se k seriálu nevrátím :(.

 2. Jupí! A bude tam i zubař!
  Moc Vás zdravím a těším se o to víc, že můžu nakukovat pod pokličku.
  A. Eva

 3. Moc gratuluji, ať se dílo daří a seriál divákům líbí! Mnoho úspěchů přeje Magda K..

 4. Luci, tak ať má velkou sledovanost a líbí se…držím palce! Doufám, že nezačne přes léto, protože to jsem mimo republiku..a určitě se ráda podívám..Krásný víkend Inka..

 5. Joj to se těším. Zase něco nového k pokoukání. Na seriály se skoro nedívám, ale první skouknu. Vypadá to na pěkné obsazení. Hezký víkend
  přeje Irma.

 6. Gratuluju ! Vypada to zajimave….Petru Hrebickovou mam moc rada (mmch. konecne nekdo ne tak moc okoukany). Tak jsem na to zvedava !

 7. MIlá paní Lucie, koukám, jak je ten svět malý. Já tu vyhlížím, kdy odtajníte něco o novém seriálu a včera mi moje dcera říká, že se těší na ten nový seriál Svatby v Benátkách, prý tam hraje dívka, na jejíž videa se dívá na youtube. No jsem z toho jelen.

  1. To je náhodička! Mohla by mi, prosím, dcera poslat link, na koho se dívá? Myslím, že to bude postava "Andy", kterou nám hraje taková šikovná holka, kterou jsme nepozvali na casting, ona tam stejně vtrhla – a vyhrála! Tyhle náhody miluju.

 8. Dobrý den, tak slečna se dá prý najít na youtube videích jako Gabrielle Hecl a prý by měla hrát dceru pana Dvořáka 🙂

  1. Díky moc, to je přesně ona! Chtěla bych mít její odvahu a grády.