O Silvestru už mám jasno

Předbíhám v čase, já vím.

Je ale nejvyšší čas si sehnat ubytování na Silvestra, aby člověk neplatil horentní sumu za ubytování a vybral si takové, které se mu opravdu líbí. Takže jsme si přes Airbnb zabukovali pětidenní pobyt v Budapešti, v úplném centru, ve starém pavlačovém domě. Byt tentokrát není tak free jako v Berlíně, protože s sebou bereme i babičku (která ve svých 84 letech sice free je, ale přece jenom ji nechceme nechat spát na zemi. Dost na tom, že bude muset vyjít čtyři patra bez výtahu.)
 
Ale i tak byt naše představy splňuje. Hlavně cenově. Trochu si myslím, že jsme si ho zarezervovali dřív, než slečna stihla zvýšit silvestrovskou taxu. Dny kolem Nového roku jsou totiž 2-3x dražší, než za které majitel pronajímá po zbytek roku.
 

Vzhledem k tomu, že si nedáváme vánoční dárky, ale novoroční, tak máme nakoupeno!
 


/zdroj airbnb/
 

2 názory na “O Silvestru už mám jasno”

  1. Barbora Grünwaldová

    Hmm, tak to je super dárek. Takové já bych mohla, ale přece jen ty naše dětičky jsou ještě malé.

  2. Budapešť je boží! Byli jsme před 14 dny a byla jsem moc překvapená, jak je to hezké a různorodé místo. Jinak se mi líbí, že k Silvestru máte vztah, já totiž nulový a někdy mě to mrzí. Teď jste mě ale inspirovala pojmout to trochu jinak, než tradičně a udělat si hezký konec roku. Děkuju 🙂

Diskuse uzavřena.