Nevíte, co mi chybí?

Mám úžasnou práci.
Dnes jsme měli poradu v restauraci Miminoo pod Žižkovskou věží.
Nejdřív jsem se lekla, že je to podnik pro matky s dětmi, kde se vzájemně budeme rušit.
Naštěstí je název odvozen od mimin lezoucích po věži.

Protože vždycky sedíme 4-6 hodin a zabíráme místo, musíme hodně konzumovat, aby se na nás personál nezlobil a nedával nám najevo, že jsme nežádoucí. Plus slušný dýška.
Dneska se nám to dost povedlo.
Když už nebylo místo na stole, kolegyně si nechala jídlo postavit na notebook. To mě teda dost pobavilo a musela jsem si to vyfotit.
Jinak mám v posledních týdnech ředkvičkovou vášeň. Jakmile nesním denně jeden svazek, pořád na ně musím myslet. Dneska v noci jsem dokonce měla takovej absťák, že jsem v půl třetí vstala a šla sníst další. Zřejmě mému tělu něco chybí.
Nevíte co?

8 názorů na “Nevíte, co mi chybí?”

 1. Protože vyrovnává některé chemické procesy v mozku a tím přispívá k udržení emoční rovnováhy, obávám se, že to je právě emoční nerovnováha, která vás pudí k pojídání ředkviček 🙂
  Každopádně je to posedlost levná a zdraví nikterak neškodí.

  1. Lucie Konečná

   Děkuju moc za radu, hned jsem se podívala na google a – něco na tom bude. Doufám, že se mi mozek ředkvičkami hezky vyrovná 🙂

 2. Ředkvičky jsou taky velkým zdrojem železa :), taky na ne mívám chuť… Ale v noci teda nevstavam :D.

 3. Já se taky můžu po ředkvičkách utlouct, hm, a na té potřebě emoční rovnováhy by taky něco mohlo být.. Děkuju!

 4. Dobrý den Lucie, taky jsem měla tuto vášeň v poměrně specifickém období, a to, když jsem byla těhotná, to jsem snědla neskutečné množství, teď si na ně ani nevzpomenu, taky by mě zajímalo, co mi chybělo. Jinak moc ráda čtu Váš blog, dost se bavím a někdy směju nahlas, velmi zdaví prospěšné, mějte se hezky, Pavla.

 5. U mňa: mozgové enzýmy si vypýtajú jedlo a enzýmy spodného traktu z toho vyrobia urgentný bordel: vot, kakoe čudo ( kakčudo)!

 6. i ty brute!!! zatímco čtu tvůj dnešní příspěvek, v koši mi smrdí tlející ředkvičková nať, na pc stolku se povalují ukousnuté ředkvičkové ocásky, a sorry, že to říkám navostro , ale z pusy se mi line typický ředkvičkový odér…a cestou z práce si ještě pár svazků koupím. jo a taky už jsem měla hustokrutěpřísné období květákové a kedlubnové :o))) ahoj eva

Diskuse uzavřena.