Nevěřili byste, co dělám po nocích

Koukám totiž na světový šampionát v šipkách, který dávají živě každý večer na Nova Sport2. Vysílají ho od osmi večer do půlnoci. Můj nejoblíbenější hráč Phil Taylor loni skončil a šel do důchodu, tak jsem si musela najít náhradní lásku, tou je van Barneveld.
Moji vášeň se mnou sdílí jen Kryštof, ale jako na potvoru zrovna u nás není, tak fandím sama. Stela nechápe, Ivan by se díval docela rád, ale od tý doby, co kdosi v jejich korporátu vymyslel, že obchodníci místo kontaktního prodeje vyplňujou tabulky, tak v noci vyplňuje ty tabulky. Pak se občas se mnou podívá na jedno kolo šipek a jde spát, protože je vyřízenej. Nestíhá obchodovat a plnit plán, ale tabulky má fakt pěkný. Jsem na něj pyšná. 
Konečně rozumím tomu, proč normální lidi z korporátů odcházej, a jdou radši pást kozy nebo šít kabelky. Mimochodem Ivan po kozách už taky pokukuje, spřátelil na farmářským trhu s jedním chovatelem, a o víkendu, když vařil opilé kůzle (no možná ho spíš pekl), tak usoudil, že by ho taková práce uspokojovala. Vida ho, kluka z paneláku!

7 názorů na “Nevěřili byste, co dělám po nocích”

  1. Bloud. Well Bloud.

    Jestli si dobře pamatuju, tak jste mu kdysi k vánocům dala sic papírovou, ale přesto skutečnou kozu od Člověka v tísni 🙂 Tak letos to bude chtít živou!

  2. dívala jsem se v televizi na upoutávku na šipky a říkala si kdo se může na tohle koukat…už vím 🙂 Pavlína

  3. Tak můj muž už kozu má. Než jednu před lety přivezl, mával mně před obličejem článkem o prospěšnosti kozího mléka. Prý má 8 enzymů! Mně přes krk nejde, ale on i mladí s tím nemají problém…

  4. I já mám kozy. Ale pozor. Tabulky ho neminou. Bude vyplňovat do různých lejster i na jakou stranu se koza podívala!!! Bez papírů a přehledné evidence to v našem státě nejde. Ani na pastvě. Jana

Diskuse uzavřena.