Něco se chystá

Navázala jsem na svou starou činnost, kdy jsem vedla rozhovory se zajímavými lidmi pro Noc s Andělem. Ty jsem i režírovala. Teď zůstanu jen u rozhovoru, protože jde o projekt, který dáváme dohromady s šéfredaktorkou Marianne Bydlení Karolínou Hůlovou. 
Včera první z rozhovorů – s Ditou P. 
Velmi otevřený, velmi zajímavý, velmi málo o vaření.
Nejtěžší pro mě byla příprava: dojet autem na Letnou, tam vjet do podzemní garáže, zastavit u závory tak, abych dosáhla na parkovací lísteček, zaparkovat, nenabourat.
Pak už jen čirý štěstí.
(Stres zase až při odjezdu.)

10 názorů na “Něco se chystá”

  1. Takéto niečo mám moc rada, takže teším a dúfam, že sa z tejto našej cudziny k tomu dostanem, pretože už ani na ČT nemôžeme pozerať.
    Pozdravujem! Alena V.

  2. …premyslela jsem o ni, jake je to byt manzelka cloveka, ktereho tolik lidi nenavidi a ktery je jednim z hlavnich strujcu marasmu v tehle zemi

  3. Napadlo ma, že by bolo veľmi zaujímavé niečo natáčať aj s Jankou z Jane at home, teraz, keď sa chystá rekonštruovať ich nové bývanie-dvojstoročnú usadlosť v nádhernom údolí 🙂

  4. A jen tak mimochodem ...

    Tak to se moc těším. Ditu P. mám moc ráda, nechápu proč ČT aspoň nereprízuje její kulinářský seriál, když už nenatočí nové díly. Její Bridget Johnsová byla povedená.

Diskuse uzavřena.