Nechci slevu zadarmo

Nevím, jestli nakupujete na slevových portálech, vyhledáváte a milujete slevy. Já moc ne, připadá mi, že za každou slevu musí někdo zaplatit. Co ale využívám poměrně často, jsou cashbackové portály. Ty mi přijdou fér. Nakupuju hodně po internetu a je příjemný si jednou za rok před Vánoci shrábnout někdy i pár tisíc za letošní nákupy. Ale můžete si peníze vybírat i průběžně, záleží na vás. Já mám radši nasysleno 🙂

Je to strašně jednoduchý princip a šířím ho kudy chodím. Pokud se mnou kamarádíte nebo mě aspoň čtete, určitě jste to to ode mě taky už slyšeli.

Nejvíc využívám TIPLI nebo PLNÁ PENĚŽENKA.

Vyplatí se to zejména když nakupujete něco většího – elektro, elektroniku nebo nábytek, ale i oblečení. A pokud jako já zásadně vybíráte tyhle věci na netu, tak vám to přinese dost káčé zpátky. Nakupování přes tyto portály je velmi intuitivní, takže se toho nebojte. Kdybyste i vy měli nějaký pěkný tip, sem s ním.

Ovšem moje srdcovka je stále přímé nakupování u malých českých prodejců. To se nemění. Setrvalý stav. Určitě budu průběžně vkládat tipy.

 

 

37 komentářů

  1. Já využívám Givt.cz, je to cashback, kde ale ty peníze nejdou zpátky do kapsy mně jako nakupujícímu, ale neziskovce, kterou si vyberu. Taková malá charita, kterou dělám při (skoro každém) nakupování po netu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *