Myš

Dnes přesun na chalupu. Ve světnici 4 stupně Celsia, v kuchyni tradiční nula. Vypila jsem grog, becherovku, koukla na Líbáš jako bůh (pokolikáté už?) a je tu solidních patnáct a osmnáct. To už se dá krásně psát. Psací stůl jsem otočením o 90° předělala na jídelní, protože zítra přijíždějí rodiče, tak bude potřeba i stůl v kuchyni. To se pomějeme! Těším se.
P.S. Mám novou myšku. Bezdrátovou. Jasně oranžovou. Dárek. Je to moje první osobní myška po letech psaní. Nepůjčím!

0 komentářů

  1. Tobě se líbí Líbáš jako bůh?? Myš je nádherná! Já mám taky svoji maličkou pruhovanou a je super! Ale bacha, on si chce každej zkusit jak kliká a mě to rozčilujue:-). Užij si návštěvu! já si užívám klid v práci….rekreace! 😀 A.

  2. Na moji myšku si nikdo kliknout nechce. 🙂
    Film se mi líbí tou atmosférou, mám to většinou puštěný jako kulisu. Vánoční film je těžký napsat. A pak je taky těžký napsat film o starších, který se do sebe zamilujou. A největší klad pro mě je ta velká všeobjímající rodina. Se všemi klady a zápory – přesně můj vzor.

  3. Tak tenhle film já zrovna nemusim. Ani nevím, čím mi je protivnej, ale něco mi tam vadí. jako kulisu si pouštím Anděla Páně. Asi jsem naivka:-D Ale mít velkou rodinu je super. Letos jsme se tmelili hodně, svatby, výročí, vánoce a jsem fakt ráda, že mám tolik bratranců a sestřenic a že všichni nějak zrajeme do toho věku, kdy si jeden druhého vážíme! Už tam máš delegaci z Liberce? 😀 A.

  4. Nee … píšu. Zrovna se v jedný scéně slovy hlavní hrdinky zamýšlím nad tím, jak definovat nejlepšího chlapa. Nakonec jsem došla k tomu, že "je to ten, který si s vámi dá panáka, když brečíte kvůli jinýmu". A založ si už účet u google, ať nejsi pořád anonymní. 🙂

  5. Budu psát úplně mimo téma, ale nemůžu si odpustit povzdech nad tím, jak NÁDHERNOU máte kuchyň na chalupě! 🙂

  6. Děkuju! Truhlář se z její výroby a mých přání po etapách osypával. Většina hostů si myslí, že ještě není hotová (flekatý povrch, že je jen barva základovka). Je hotová! A mám ji ráda.