Moje tužky

Já vím, moc teď nepíšu.
Snažím se vrátit do normálu, sama do sebe, ale jde to pomalu a někdy se to dost zadrhne.

V pondělí zubař, v úterý odběry a holter na 24 hodin, dnes zubní chirurgie, zítra porada, v pátek neurologie.
Nádhernej program!
Dnes dohady přes telefon s herci, kteří si myslí, že jsme si (scenáristi) na ně zasedli. Koukám jako vejr. V životě jsem nic podobnýho neudělala, abych kvůli osobním antipatiím někoho vypsala z příběhu. To by mi profesní mozek nedovolil. Mám pocit, že všichni lžou a neumím se v tom vyznat. 
Ach jo.
To ten zubní chirurg mě bolel míň (a dostala jsem aspoň anestezii).
Nevěřili byste, že nemám ani jednu fešáckou tužku.
Když na důležitých jednáních vytáhnu firemní tužky nebo fixy za čtyři koruny, vždycky vidím, jak si mě ostatní prohlížejí. Scenáristka, která nepoužívá značkový pero, je asi podezřelá. Ale já fakt žádnýho psacího fešáka nemám. Takový věci si nekupuju, a ani jako dárky je nedostávám.
To si radši koupím knihu.

13 názorů na “Moje tužky”

 1. Taky jsem až do minulého měsíce všude tahala propisky, které jsem ve firmách ukořistila, ale teď se ke mně zcela náhodou dostala dvě krásná pera, jedno na bombičky, jedno klasické na inkoust, mám na ně i krásné krabičky a strašně si najednou užívám cokoliv napsat 🙂 Píšu pohledy, trénuju krasopis. Od 2. třídy, tj. 25 let jsem se "trápila" s propiskami, a teď vidím, jak jsem strádala :))) Hezký den, Lucie! Těším se na každý Váš článeček. Terka

 2. Marcela - Nordic Passion

  Tak at hlavne vsechny ty lekarske ukony dobre dopadnou a na konci, az vse dobre dopadne a bude za vami, kupte si nejakou peknou tuzku, nemusi byt znackova, ale proste pekna;-), jako odmena… M.

 3. Veronika Pecharova

  Ja miluju tyhle tužky, musi mit ale siroky hrot….s uzkymi to neumim….. LUCI, co nude s Pristavem???? V tom case maji davat nejaky Ohnivy kure?!?!,!

  1. Lucie Konečná

   Museli jsme ustoupit novýmu projektu, takže půjdeme jednou týdně v pátek. No comment.

 4. Já jsem koupila na recepci fesacky červený propisky a k tomu fesacky červený papíry. Tahle kombinace se ale ukázala být nešťastnou z duvodu naprosté necitelnosti napsaneho.
  Vašich tuzek mi je uprimne líto. Z Vašeho "oh my bag" musíte vylovit něco jako Porsche mezi propiskama…Jana & comp.

 5. Tak to bude manžel teda hoodně zklamaný….sledujeme pravidelně pondělí,středa a v pátky má trénink….asi napíšu na vedení Primy….nějaké Ohnivý/é/ kuře mně absolutně nezajímá!! Propisky znám-píšu podobnýma:)) Pavla

 6. Aj tak si dobrá a na tvoju prácu nemajú !
  Ústup využiť na kľud, pre seba, na zdravie !

 7. Tak to už nejste jen scénáristka, bloggerka a cestovatelka, ale taky sběratelka! Takových tužek!!! Můj syn zase sbírá nefunkční mobilní telefony a dělá na nich pokusy, to se pak nestačíme divit. Ostatně s divením je to stejně i s Přístavem, který jsme si po Svatbách zamilovali a oni nám ho přešoupli na úplně nevhodnej pátek. Co na to Pátek?
  Ať tak či tak, hlavně se brzy vykurýrujte, ať je vám co nejlíp!

Diskuse uzavřena.