Mám nejlepší čtenářky na světě!

Moc vám všem děkuju za pomoc, i díky vám byli všichni medvídci z http://mujmedvidkov.cz/ už adoptováni. Těší mě, že můj blog má tak skvělé čtenáře, teda spíš čtenářky. 
A taky děkuju všem, kteří se ozvali na moji prosbu ohledně odborné rady do scénáře.
Poradci se našli!
Poslední dny letí jako šílené. Teprve dnes jsem posílala PF. Ale dala jsem to! Taky jsem si jela pro cukroví a vypadá náramně. Zatím neochutnáno. Taky velkej nákup, protože návštěvy o letošních svátcích zřejmě budou rekordní. Na všechny se těšíme! 
Nevím, jestli mi to jenom tak připadá, ale letos nikdo kolem mě nekřečuje, že nemá uklizeno, napečeno a tak.  Sice všichni říkají, že nestíhají, ale není to kvůli domácnosti (možná se pohybuju v divný společnosti). Radši si totiž dáme na Staromáku svařáka, v hospodě oběd nebo večeři, úklid v klidu počká na leden. Taky nestíhám, ale kvůli tomu, že rozjíždíme nový projekt. Píšu od rána do večera. Snad to pěkně klapne.
Fotky z posledních dnů.
Přijela nás navštívit Stela, tak jsme si ji vyfotili. Měla výbornej nápad, že stráví Štědrej den s kamarády. Já bych to nehrotila, ale babičkám a dědovi by to bylo líto. Letos přijedou z Liberce všichni! Pár dárků dostane jen Stela a Tobi, jinak jsme zase bez. Je to velká úleva a radost.

1 názor na “Mám nejlepší čtenářky na světě!”

  1. Stela moc pěkná, až na to bude koukat za 20 let pěkně se natlemí a její děti budou říkat, co to je?

Diskuse uzavřena.