Lucie, ukliď si!

Je po jedenácté a ještě mi zbývá trochu síly. Přemýšlím, jestli se pustit do dílu 11 (doopravila jsem potřetí díl 8), ale asi ne. Až ráno, zčerstva.
V pracovně se mi začínají hromadit věci, které jinde překážejí. Každý den si říkám, že si je uklidím, rozsvítím svíčku, udělám atmosféru, aby se mi lépe psalo a pokaždý to dopadne stejně. Zasednu k pc a ztratím o všem ostatním (po)vědomí. Překvapilo mě, jak na první pohled ten binec vypadá malebně, aspoň teda první fotka. Reál je mnohem prozaičtější.
 

 
 
 
 

8 názorů na “Lucie, ukliď si!”

 1. Soňa Malinová

  Lucie, ty jsi mě tak potěšila. U mě to vypadá stejně. No…spíš hůř. Na druhou stranu se každý u nás cítí dobře, všichni se chovají jako doma, co chvíli u nás někdo spí.

 2. Ta první fotka je skvělá. Já mám teď pracovnu, teda spíš můj koutek, uklizenou, protože v ní skoro nejsem. Píšu na gauči, v kuchyni, prostě přesně tam, kde jsem psala, když jsem koutek ještě neměla. Ale od ledna ho začnu využívat, fakt.)

 3. 🙂 za tyto fotky mnohokrát děkuji- mají na mě antidepresivní účinek 🙂 Název příspěvku bych mohla zfleku zkopírovat!

 4. Tak hura, komplexy jsou pryc. U nas se taky vse nepotrebne strka do me pracovny a ujistuji Vas, ze to vypada mnohem hur, nez u Vas. Na Vanoce proste jen zavru dvere:-)

 5. LUCIE DÍKY! Po několika depresívních měsících, unavená, nevyspalá, s Vánoci za zády náhodou koukám na Váš blog a pak to přišlo…….. Začala jsem se nekontrolovaně chechtat, smát, až hurónsky řehtat při pohledu na ten hrnek s plísní! MOC díky za vánoční dárek! Janina

 6. Souhlas – hrnek s plísní nemá chybu!!!;-DDD to mě dostalo….
  Na Vánoce si má člověk uklidit hlavně v duši, tak to vnímám já…
  …ta Vaše pracovna je v poho, prostě se v ní pracuje!!!
  Zdraví Karolína

 7. …vzpominam si, ze takhle se pisou diplomky…. Bajecny. Dogma o uklizeni prekonano 🙂
  hezke chvilky
  m

 8. SMEKÁM…vypěstovat si v hrnku se zbytkem čaje plíseň, to chce výdrž a vytrvalost :-). V té záplavě dokonalých interiérů a neméně dokonalých žen,které je s přehledem udržují /a kterých jsou plné blogy/weby/reklamy// je tohle prostě realita,kterou odhalí jen ten, kdo má kuráž…

Diskuse uzavřena.