Lidé nestojí o to vědět, že se mění

Konečně!

Konečně kniha, která mě zajímá. Za prázdniny jsem jich minimálně pět šest odložila. Některé jsem přečetla až do konce, ale už si ani nevzpomenu, o čem byly. Pořád sice hledám velký silný příběh, ale tohle je taky dobrý.
 
Deníky Keitha Haringa, umělce, který se věnoval graffiti a proslavilo ho zejména newyorské metro, jsou plné obyčejných záznamů i hodně zajímavých myšlenek. Navíc poslední dva roky, co si vedl záznamy, už věděl, že umírá na AIDS a snažil se rozlišit, co je pro něj opravdu důležité a co vůbec ne. Asi nepřekvapí, že důležitou součástí i posledních dnů jeho života … byla tvorba.
Jsem ani ne v půlce a strašně si to užívám!
 

 
 
 

 
 

0 komentářů

 1. Ta ukázka z Keitha Harringa mě tak oslovila, že mám okamžitě chuť běžet do knihkupectví. (Hned jsem chtěla stahovat do Kindlu, ale v ČJ bohužel není v elektronické verzi k dispozici.)

  To o té změně je tak přesné!

 2. Deníky jsem taky letos přečetla. Mám pocit, že prvních 120 stránek mě spíš unavovalo, protože jsem byla v nějakém rozpoložení, kdy se mi nechtělo přemýšlet, a že bylo nad čím! Ale jak pak začal cestovat a vedl si spíš deník z cest, tak to už se mi líbilo.
  Byl to velký člověk a jeho dílo je hodně inspirativní.
  Akorát konec knihy byl takovej…nijakej. No, posoudíte sama.
  Pěkný čtení!

 3. To zní fantasticky, děkuju z tip. P.S.: Pokaždé, když mám pocit, že se měním, tak to vždy vidím jako změnu k lepšímu.))

 4. Vypadá dobře…až ji Soňa přečte, tak si ji půjčím :))

 5. Píšte poslední seriál, který ještě sleduju? 🙂 Díky. Peta

 6. Dobrý tip pro kamarádku, milovnici Harringových obrázků.
  Já jsem si na začátku léta přečetla Doktora Živaga a to mě tak zničilo, že celé prázdniny už mi zbyly síly už jen na časopisy a návody a recepty 🙂
  Taky Lucie

 7. Dobrý tip pro kamarádku, milovnici Harringových obrázků.
  Já jsem si na začátku léta přečetla Doktora Živaga a to mě tak zničilo, že celé prázdniny už mi zbyly síly už jen na časopisy a návody a recepty 🙂
  Taky Lucie