Lampa Tolomeo

Dnes první vycházka skoro po třech týdnech. Do kopce jsem si držela oběma rukama průdušky, aby se ode mě neoddělily, ale jinak to šlo. K večeři I. uvařil prý děsně pálivé jídlo, zatímco on se zpotil a celý svlékl u stále ještě svátečně prostřeného stolu, já v pohodě. Stále nemám chuť ani čich. Není to úplně praktické, řeknu vám. Teda kromě toho chilli. 

Každý den píšu. Do konce ledna musíme odevzdat základy projektů, do konce února mám odevzdat novou knížku, průběžně píšu scénáře, které mě živí, protože mě za ně platí skutečnými penězi. Se spoluautorkou už jsme si včera říkaly, že ačkoli je začátek roku, jsme mentálně dost vyčerpané. Odhadem hrajeme v hlavě asi se třiceti postavami z různých projektů. A chceme se všemi kamarádit. Takže si je nenapíšete blbě, že jo.

Jsem zvědavá, co nakonec vyjde a opravdu to budeme psát. Někdy nevyjde nic, někdy vyjde všechno. Ideální stav (něco mezi tím) jsem nezažila.

Ad lampa: Pořídila jsem ji před Vánoci, protože nemáme nad stolem lustr a stále mi připadalo, že máme málo světla. I. byl nejdřív k tomuhle typu světla kritický, ale teď je do něj zamilovaný jako já. Skvělá ikonická věc, lehounká, přivrtáno za dvě minuty. Hýbat se s ní dá nahoru, dolů, doprava i doleva 🙂 Objev.  Artemide Tolomeo

2 názory na “Lampa Tolomeo”

  1. Renata Krejčí

    Zase jste mě pobavila……..i když na nemoci není samozřejmě nic k smíchu, ale Vy to umíte tak krásně podat 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.