Krvák aneb ideální čtení na noc

Uděláme takovou dohodu:
Pokud si myslíte, že by se vám udělalo špatně z krve, tak dnešní příspěvek přeskočte.

Uznávám, že v tomto adventním čase není jeho načasování úplně vhodné, ale pořád beru svůj blog hlavně jako deník (tedy jeho soft verzi). Můžete mi psát, že je to nechutný, ale mně je to dost jedno. Já to tady potřebuju mít, abych se k tomu mohla vracet. Je to můj život.
Původně jsem chtěla jednu fotku propašovat mezi ty vánoční, ale to bych mohla někomu způsobit šok. Tak radši přiznaně.

Fotky jsou z mé páteční operace, dnes mi je poslal zubař.

Vyndání zubu – ukázalo se, že kořen je prasklý a dělal mi několik let potíže. Jenže na rtg to nebylo vidět. A hned následná implantace (zatím čep).
Nechávám si popisovat, co mi zrovna dělají.
Trochu masochistka, no.
Zákrok fakt nebolel, až poté, kdy rána přišla k sobě.

Dnes, 3 dny poté, je mi špatně nejvíc z antibiotik, která mi nikdy nedělají dobře.
Jinak super.

Jde to i nádherně zvětšit!

10 názorů na “Krvák aneb ideální čtení na noc”

 1. Proboha! Lúco, já se z tebe pos …! Mě to čeká v lednu. Ale jinak díky za osvětu, protože tam jdu jen díky tobě. Jo a jsem na tvým blogu totálně závislá. Žiju s tebou a ty to ani nevíš.
  Marcela

 2. Teda, já Tě tak lituji! Na té poslední fotce to cypadá hůř než na té první. ATB Ti nezávidím, ale asi jsou potřeba, aby nevznikl nějaký zánět. Jinak jsem v tomhle stejná, taky chci všechno, co mi chtějí dělat vědět. Jen ty operace v narkoze , ty mi nějak nechtěli nikdy později popsat. Jinak zajímavé, Tě vidět takhle zdola! Jsi statečná a obdivuhodná i za tenhle článek. Není to nechutný, je to život, mnohých čtenářek…jen by to málokterá takhle asi přiznala. Kam se hrabu s nějakým svetrem….Snad je Ti ale jinak lépe, myslím tlak atd. Moc zdravím k vám domů a pohlazení hafanům.

 3. Janina White Life

  Panečku, tak to je sila, nech je to zas rýchlo v poriadku. Človek si so zubami niekedy fakt užije a život všeobecne vie byť drsný, tak prečo nie aj takýto príspevok. Držte sa. Jana

 4. Milá Lucie,
  ty fotky jsou fakt dobý.
  doufám, že jste na sebe patřičně hrdá, že jste se rozhodla jít do inplantátu. Prokázala jte velkou osobní statečnost, tak ať je Vám to vynahrazeno mnohonásobně tím, že se implantát dobře přijme, bude se mu ve Vaši pusince líbit a vy budete krásnější a krásnější, protože není nad to, když člověk otevře ústa a má zuby vpořádku. To nanahradí žádný makeup, žádná rtěnka, nic.
  To Vám přeje Vlaďka

 5. Fotky jsem zbaběle přeskočila. Vůbec Vám nezávidím.
  Zkusila jste u atb brát zároveň i probiotika? Já mám na většinu atb alergii a tak mi lékařka rovnou, když mi je nutně potřebovala nasadit, doporučila koupit i probiotika a Q10. Zabralo mi to, nebylo mi špatně a hlavně se mi neprojevily žádné vedlejší účinky.
  A pište si co chcete, máte pravdu v tom, že je to Vaše 🙂
  Hodně zdraví a užívejte si ten předvánoční čas!
  Jarka

 6. Mne sa tie zuby páčia, sú pekné,aj zospodu ( ,,kobylku kupujem,, 🙂 ) nechce sa mi veriť, že je treba opravovať .
  V okienku, čo sa ukazuje na lište blogov, vyzerá tento post zaujímavo hororovo….fakt sila ! Čo na tom.
  Vydržať !

 7. Ježiši, no fuj! Klobouk dolů, já bych tam patrně umřela 😀 snad se vše brzo zhojí 🙂

 8. Ajaj! Zuby – pohroma huby.:)
  První co mě při pohledu na váš chrup napadlo, byl Jára Cimrman ve hře Švestka. "A já se tě pane bože ptám, takhle sis to přál?"
  Drzím palce, ať je zase dobře…
  Lucie.

 9. Tfuj. Dceři při 2 zákrocích vyřízli kousek kůže z horního patra a našili na zub. Ta se fotila potom sama u zrcadla, vypadalo to 100x lépe a stejně jsem si to raději moc neprohlížela. Dana

Diskuse uzavřena.