Králík

Králík začal žrát granule našemu psovi. A to jsou prosím drahé granule s vysokým obsahem masa! O svoje vlastní žrádlo už moc nestojí. Radši se jde nažrat k Cherry do misky (asi jste pochopili, že u nás doma vládne taková svoboda, že i králík má neustále otevřená dvířka klece a může si kdykoli vyskočit a promenádovat se po domě, což taky dělá).
Dnešek jsem si vyhradila na resty.
Složenky, nedoplatky, taky jedny daně, smlouvy, objednání k doktorům … ale tak mě to unavilo, že jsem neudělala zdaleka všechno. Takže zítra znova. Tvorba musí počkat.
A paní Malinová je nemocná, takže mi nikdo doma nepomůže. Neumím vychovat ani králíka. 
Se picnu!

6 názorů na “Králík”

 1. …u nás chodí na psí granule kos a krmí s nimi odrostlá mláďata 🙂
  a je to myslitel, bo je předem vymáchá v misce s vodou…
  …že aby hygiena?
  ať žije svoboda alespoň u fauny
  jarka

 2. Náš pes, v zimě, naopak ptactvu zbaštil lojovou kouli, co vypadla z krmítka. Celou. Ani se nepo … J.

 3. Všetko napísané, aj s komentármi, detto u nás! Hlavne ten pán Inžinier a otvorená klietka samozrejmosť, potom som ,,odkojila,, šesť vrhov, bo dievčatá mali ešte v izbe aj morča a zajačicu a králikom stačila pikosekunda medzi dverami…
  A presne, tie isté výčitky o výchove…hoci odchovať králičky, keď ich mama zakaždým odvrhla, že všetko živé ctíme a patrične opečujeme, je pre výchovu detí asi najviac.
  Alena V.

 4. Já ti nevím proč, ale silně tvůj příspěvek rezonuje s tím, co doma prožívám já… Pominu tedy to, že kočky, když nemají v misce granule, tak zazvoní na zvonek – venkovní.Takže kolikrát na nás zvoní návštěvy a my to statečně ignorujeme v domění, že kočky zase otravují. Ale jsem právě přemýšlela o té svobodě i u dětí, že je nechávám dělat, co jak chtějí a zjistila jsem, že nedělají nic. Kromě bordelu. Teď mi došlo, že to s tím tvým příspěvkem moc nesouvisí, ale musela jsem ti to napsat 😀 Adéla

Diskuse uzavřena.