KONEC UMĚLCŮ V ČECHÁCH

Už chápu, proč máme tolik státních úředníků.

Napsat totiž labyrint ne nepodobný Kafkovu Zámku s názvem covid – kultura – audiovize, chce velkou masu lidí.

Jen pouhé přihlášení do systému, který o sobě tvrdí, že je plně elektronický, ale třetí PIN pro moje ID vám přijde jen a pouze poštou v obálce za několik dní, abyste ovšem následně zjistili, že se nehodí pro podnikající osoby (jak může být někdo OSVČ a zároveň nepodnikat fakt nechápu). Další možností je datová schránka, která ovšem nebere na vědomí, že umělci nemají klasické IČO.

Proto zřejmě stát celý rok tvrdil, že žádná audiovize neexistuje. Až jim nějaká chytrá hlava vysvětlila, že kdyby neexistovala, tak by v televizi běžely jen zprávy. A vona tam běží ještě Ordinace. Takže jo, už víme, co je audiovize, a když ty AV umělci zvládnou vyplnit dotazník, tak jim teda něco dáme. Chachacha.

Naštěstí mám korporátního manžela, kterej ví, že 9 z 10 faktur spočítám špatně. Takže se do toho pustil za mě. A že je na opruzovací tabulky a formuláře fakt důkladně proškolenej! Nebudu vás napínat, na POUHÉM mém přihlášení do systému participovalo celkem 5 lidí, smskou mi přišlo 8 ověřovacích kódů a mailem ještě další 3. Tenhle formulář vymejšlel podle mě někdo, kdo softvéruje akční PC hry.

A tahle se určitě jmenuje KONEC UMĚLCŮ V ČECHÁCH.

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *