Kolotoč

Ráno jsem zjistila, že dnes dávají na ČT1 od 20.55 hod moji kojící komedii Kolotoč, kterou Zuzana Zemanová natočila v roce 2007. Pro mě je to docela retro, protože jsem ji psala, když Stela byla miminko a já byla nevyspalá a zničená. Ale říkala jsem si, že scénář musím napsat hned, protože ty pocity a myšlenky rychle někam zmizí. A přesně to se stalo. Dneska si celý to martyrium kolem miminka pamatuju jen matně (radši), akorát s Tobísem mám vracečky, protože on je úplně stejně nezvladatelnej a nespící jako moje děti.
Kdyby se vám chtělo, podívejte se. Ale povinný to není!

24 názorů na “Kolotoč”

  1. …milá Lucie, bohužel píšou "video není k dispozici"…nemám telku, tož neviděla…zato se těším na Vaše další díla…
   jarka

 1. alexandrakhodlova

  Paráda, přesný. Díky moc. Jak je možný, že na vlastní kůži to tak vtipný nebylo? 🙂

 2. naprosto vystihuje tu úžasnou "mateřskou DOVOLENOU" – když se to týká někoho jiného, je to úsměvné…. prima den přeje babí Olina

 3. Taky jsem koukala 🙂
  Už jsme asi kdysi i jednou viděla a líbí se mi Váš styl psaní a humoru !
  Líbily se i Ententýky.
  Škoda jen, že tento styl asi teď v TV není IN !
  Třeba bych tu televizi potom zapínala častěji.

 4. Byla jsem nadšená, konečně pohoda a ne žádné mordy, které teď jsou na všech programech. Mám ráda váš styl psaní, výborně obsazené, byl to príma večer u TV. Kéžby takových děl bylo více, také bych TV zapínala častěji. Lucie díky za tip, i když byl krásný letní večer, tak to stálo za to!!!! AlenaP.

 5. Martina z Českého ráje

  Lucinko, nenechala jsem si ujít i když jsem ji viděla.Pravdivý a krásný příběh.Martina

 6. Milá paní Lucie,děkuji za včerejší hezký večer strávený u TV….KOLOTOČ,neměl chybu….STÁŇA

 7. Dobrý večer,super příběh…hned jsem hledala další věci od Vás a vzpomněla jsem si na Ruth to vidí jinak…už jsem na to zapomněla a musím si to pustit znova,protože si pamatuji že mi jak se říká stály chlupy a třeba Nekonečná neděle jsem asi ani neviděla,tak to bude další kino v pořadí….Eva

 8. Taky mám raději tyhle příběhy "ze života", než pořád nějaký kriminálky, kde se celý tým vyšetřovatelů týdny věnuje jednomu případu a nikdo z nich nemusí chodit na nákupy, doma prát, nic vyřizovat kolem dětí – prostě nereálný. Díky Lucie. Za TV příběhy i tenhle blog.

Diskuse uzavřena.