Kino

Nelíbilo.
Postavy bez vývoje, děj přímý a očekávatelný jako v dětský říkance.
Humor typu uklouznutí na banánový šlupce.
Čili jasnej diváckej hit.
Neodrazuju, znáte můj otravnej diváckej vkus.

14 názorů na “Kino”

 1. No do háje … mám přečtený všechny čtyři knížky a byla jsem z nich nadšená – resp vysmátá a uvolněná. Tak snad nebudu zas tak moc zklamaná s tím filmovým zpracováním.

  1. Já četla asi dva nebo tři díly, první byl rozhodně nejlepší. Proto jsem čekala, jaký bude film… No, rozhodně taky zklamání. Něco,co profičí hlavou a za hodinu už z toho nic nezbyde. Komerční, laciné. Ivča

 2. A jen tak mimochodem ...

  Já jsem taky přečetla všechny díly Aristokratky a musím říct, že film je jedno mega zklamání. Vůbec není využitý potenciál knihy. Těšila jsem se na tu nejvtipnější scénu – odlet z New York u kterého jsem řvala smíchy. Ve filmu vůbec není. Místo nezbedných chrtů Olina a Ladě jsou dva nudní lipicáni, hm taky nic. A další a další. Z vtipné knihy Vejdělek udělal nudu, herci se teda snaží, ale zázraky neumí. Za mě: vyhozené peníze.

  1. Jsem ta z poctěných, co zatím jen četla a ŘVALA SMÍCHY, modří vědí, když jsem v potravinách míjela pytlíky s arašídami…lidi na mě koukali jako na blázna.
   Ale Boček to napsal tak krásně a lidsky, že jsem se chechtala i ve frotně na poště, četla jsem to jako závislá, kdy a kde se dalo.
   Když jsem poprvé zaregistrovala, že bude filmová verze a s Hynkem a paní Balzerovou, juchala jsem dvojnásob.
   Žel začaly vyplouvat náznaky…Wilhelmová nebude mluvit anglicky…a nerozumět česky…
   A nějak se mi připomnělo, kolikrát jsem si po úžasné knize pustila film a řvala, vraťte mi dvě hodiny života.
   Prozatím, zdůrazňuji prozatím si film zakážu a uchovám si eufórii z Bočkova klenotu (alkoholička, hypochondr, turisté-pacienti atd…), ale třeba časem zvědavost zvítězí.
   Ale panu Bočku, díky – lidé kolem mě se smáli také, aspoň při pohledu na mě.
   Magda

 3. Četla jsem knihy- příjemné a milé oddechovky. Film se moc líbil, normální podívaná, nenásilný humor a krásné kulisy. Paní Lucie, ten Váš příměr k humoru typu uklouznutí na banánové slupce, bych já napsala do hodnocení seriálu Přístav. Vydržela jsem se dívat jen ze začátku a místy mi za to "dílo" bylo až trapně. Eva Součková

  1. Lucie Konečná

   Nikomu nevnucuju svůj vkus ani svůj názor. A samozřejmě taky vypínám, když se mi něco nelíbí. Udělala jste to správně. Každej nechť si vybere.

 4. Knihy všechny čtyři skvělé a z filmu jsem zklamaná nebyla. A to jsem měla očekávání. Tak nevím ???? A přitom s Vámi většinou filmove velmi souzním.

 5. Já jsem ráda, že jsem po dlouhé době viděla komedii, která není postavená na klišé "muži jsou z Marsu, ženy z Venuše", normou je nevěra, lhaní,výsměch… Taková milá pohádka. Asi jsem něco takového zrovna potřebovala.

 6. Zdravím, děkuji za tip, jak ušetřit za kino. Knihy jsem četla všechny a líbily moc:-) …a poslední český filmY nějak nedávám – podobnou kritiku bych řekla k filmům jako CENA ZA ŠTĚSTÍ nebo ŽENY V BĚHU, uuuff..Jana

Diskuse uzavřena.