Kdo jede 1. třídou, nesmí smrdět!

Pokud nejedu do Prahy autem, tak jezdím vlakem, většinou 1. třídou. Je to dražší jen o 10 Kč a strašně si ten luxus užívám. Dnes si ovšem při cestě zpět přede mě sedl celkem pohledný třicátník a jen co dosedl, zavalil mě takový smrad, že jsem si myslela, že budu muset odejít. I jeho dlouhé vlasy stažené do culíku byly mastné jak bramborák. Naštěstí běžela klimatizace, takže něco se odsálo, ale ve vlnách to přicházelo znovu.
To nebyl závan momentálního lehkého zpocení, to byl těžký dlouho nemytý nepraný zápach z kůže a oblečení.

Když jsem vystupovala, pán spal.
Napsala jsem mu vzkaz a nechala mu ho na sedadle.
Třeba žije sám a nějak mu tím v životě pomůžu …

23 názorů na “Kdo jede 1. třídou, nesmí smrdět!”

 1. Klobouk dolů za odvahu ???? vždy mám chuť to těm lidem také říct…ale chybí odvaha…tak snad si to onen pan vzal k srdci…hezke, voňavé, další dny…Radka

 2. Tohle mně nikdy nenapadlo a při tom přesně znám tu kombinaci o které píšete.Létáme 2x do roka na dovolenou,5-6 hodin v letadle vedle takového člověka je peklo…Manžel byl dlouho pracovně v Anglii,létal většinou přes Brusel.Čtvrtek odpoledne byl "šichťák",jak mu říkali,českých europoslanců.Vyjmenoval mi několik pánů,kteří vydávali tenhle odér.Vůně asi není otázka peněz 🙁

 3. …ty jo, na tohle bych se nezmohla, ale naštvaná bych byla fest…Lucie máte můj obdiv jarka

 4. Taky se mi to nelíbí, ale občas se stane i přes snahu – třeba dlouhá cesta vlakem, ač se člověk snaží, tak ať chce nebo ne, smrdí zejména po noční jízdě. A i když ten vlak potom jede na den zpět, tak při nástupu ten noční puch jde cítit a sám po pár hodinách načichne.
  Kdysi mi bylo líto i průvodčího, jak celý den byl ve vlaku, tak měl ten typický vlakový odér jako by nejezdil v Česku, ale jel až z Bukurešti.
  Stalo se mi také, asi v roce 1999, jeli jsme na noc vlakem z Krakova domů, tak načichlé oblečení jsem do té a od té doby také neměla.
  Eva

 5. :-))
  a já zrovna včera posílala odkaz na písničku od Korben Dallas SPOLU, kde Kirschnerka tou sexy slovenštinou zpívá:"…a Tvoja voňa vonia mi":-))
  Tak Vám naozaj nie:-))
  Není to nějaký vzdor proti té vlně hipsterů?
  Magda
  O spícím pánovi ve vlaku pošlu vtip do emilu.

 6. Marcela - Nordic Passion

  Jeeee, tak to me po rano naprosto rozesmalo:-). Krasny. Nechcete ty vzkazy sirit nejak vice plosne? Tech adeptu by bylo!!! Pekny vonavy den. M.

 7. Jste borka !!! Víc takových. Základ člověka…hygiena. Taky nesnáším pach potu. Je to odporné. A stačí opravdu tak málo….simona

 8. Autisti-aspergeri niekedy fungujú aj ako vedci a samobslužné návyky, aj hygienické, nemusia zvládať, príkladom je aj príbeh vo filme Aviator s DiCapriom.
  Ale tú odvahu s ceduĺkou kvitujem!

 9. Tak Lucie palec nahoru,dojíždím do práce vlakem i autobusem a někdy,často,je to síla,dae

 10. Obdivuju. Já mám odjakživa tak přecitlivělý čich, že v podobných situacích mám co dělat, abych to zvládla bez – s prominutím – poblití se, když to jde, prchám, ale ne vždy to jde. Na takový čin bych se nezmohla, ale určitě je víc než potřeba šířit, že je slušné vůči ostatním v MHD nesmrdět. Vera

Diskuse uzavřena.