Karlín

Původně jsem si chtěla pronajmout nějaký eklektický byt se spoustou knih a psacím stolem, ale protože jsem ho zabukovávala jen pár dní předem, už žádný nebyl. Nebo ne za málo peněz. Nakonec jsem si vybrala tento nový velečistý v Karlíně, protože měl dvě miniterasy. Jednu s bylinkami, druhou na sezení. Co jsem ovšem nečekala, že tady opravdu někdo bydlí. Mladý muž. Ne, že bysme tu teda sdíleli společný pokoj, ale pronajímá ho, když jede pryč. Což je vlastně původní záměr airbnb. Ne byty na kšeft, ale umožnit ostatním za trochu peněz přespat a nasnídat se.
Bohužel nebudu zkoumat krásy Karlína, protože potřebuju psát.
Bydlím ale na skvělém místě, všude je spousta kaváren a bister. Možná zítra vyběhnu aspoň na snídani nebo oběd.
Musím říct, že mě hrozně baví bydlení v cizích bytech. Je to skvělá varianta bydlení v hotelu. A levnější, když dostatečně včas vybíráte.
Stela doma slaví s kamarády 16.
Poprvé jsem nekupovala dort, nic nepřipravovala, ani jí nezazpívala happy birthday.
Jen jsme nakoupili a uklidili dům.
Radši nemyslet, co se u nás děje.

5 názorů na “Karlín”

  1. Byteček moc pěkný, ráda bych taky zkusila bydlet u jiných, ale zatím jsem nenašla odvahu 🙂

  2. Musim říct, že mě to taky moc ba, myslim ty cizí byty, a to jak tam přespat, tak často mě jen zajímá, jak ti konkrétní lidé třeba bydlí, hodně to o člověku vypovídá, vlastně je to trochu ukázka zvenku, jak to má ten člověk uvnitř:) I když o načančaných interiérech na blozích nemluvím, to není ono. V létě si s jednou rodinou vystřídáme na týden domy, na tuhle novou zkušenost jsem moc zvědavá:)) mějte se prima, Zuzana

Diskuse uzavřena.