K zbláznění

 
 
Dnes jsme stoply s Magdalénou práci na seriálu. Důvod je velmi jednoduchý: ani po několika měsících nemáme podepsanou smlouvu. A to jsme dnes celé odpoledne ještě s ostatními kolegy vymýšleli příběh a jen tak stranou nám bylo řečeno, že smlouvy už jsou na dobré cestě.
Pak přijedu domů a v mailu jobovka, že chtějí ještě další odbočku do smlouvy atakdále. A přitom nejde o peníze, vzaly jsme první nabídku. V čem je zakopaný pes – už po tak dlouhé době opravdu netuším. Nemají zájem? Nemají prachy? Proč hrajeme tohle (pro všechny strany) ostudné divadlo?!
Jo, i o tomhle je volná noha. Připadat si jako idiot.
 
P.S. Ta socha … to nejsem já. Mám trochu kulatější nos.
 
 

5 názorů na “K zbláznění”

 1. Všednodennosti

  To je mi líto Lucie,ta socha…ani já to nejsem…mám delší prsa a vlasy….vlasy delší…Snad jsem Tě aspon rozesmála.A neboj …bude líp,někdo přijde na to,že jsi ta nej…scénáristka!!!!

 2. Bella a Sebastian

  Kdyby mi tohle někdo vyprávěl v rámci terapie, zeptám se – Proč to takhle potřebuješ mít? Jaký z toho máš zisk? … A něco by se ukázalo.
  No držím palce, na housky vydělat potřebujete.

 3. Žít je umění

  Výraz "že je něco na dobré cestě" miluju. Spíš mě udivuje, že neexistuje taková docela jednoduchá dohoda: dejte nám smlouvu a my to pro Vás napíšeme?? Proč tak nějak není ve zvyku korektní přístup?Tak mě napadá, nestávkovali kdysi dávno v Americe scénaristi??? :-))

 4. Ach jo, přesně tento typ příspěvků je velmi jasnou odpovědí na mé neustálé přemítání, zda to ve školství nezabalit a zkusit něco na volnonoho…nahoho, zatím bychom to doma ještě neustáli. Držím palec, ať se rozhoupou!

Diskuse uzavřena.