Jarní úklid

Celý týden zase v běhu, hlavně tedy mentálním. Tobís nemocnej, takže střídačka. První díl projektu, který přepisujeme, má 10 verzí, už skoro nevím, co píšu. Práce je tolik, že si nedovolím jít ani na žádnou kulturu, minulý týden jsem chtěla na Cirk La Putyka a Wohnouty, ale nebyla jsem nikde. Ve čtvrtek je ve Fóru Karlín Tomáš Hajíček a Krucipüsk, který slavěj 30 let kapely, na ně bych šla strašně ráda. Jednak jsem z Lbc, takže je to moje srdcovka a pak mě provázej od gymplu. Na TH mám osobní vzpomínku, to jsem chodila ještě na ZŠ a on tam čekával na jednu moji spolužačku, která chodila o dva roky vejš. Pak spolu chodili za ruku domů (nebo kam). Strašně jsem jí tenkrát záviděla. 

Jenže ve čtvrtek mám jiný program, ovšem nemůžu napsat bohužel, protože tohle je krásné setkání. Jedu se Zuzou Krónerovou za jedním režisérem, naštěstí teda řídí ona, protože já bych takovou dálku nedojela. Jojo, něco se chystá, ale jsme teprve na začátku.

Na víkend jsme si naplánovali hlavně úklid venku, ale zvládli jsme toho sotva polovinu. Hlavně třídíme věci z venkovních vestavěných skříní, našli jsme nepoužitelné krámy ještě ze stavby. Když nám architekti dům navrhovali, chtěli jsme technickou místnost. Oni nám místo toho vymysleli skříně s posuvnými dveřmi. Že prý kdybysme měli místnost, tak ji za pár let máme zavalenou věcmi a nedostaneme se na druhý konec. Kdežto ve skříních každý rok něco vytřídíme a vždy budeme mít bordelu jen tak akorát. Měli naprostou pravdu.

Vyšlo krásné dubnové číslo Marianne bydlení. Momentálně nestíhám dodávat rozhovory se zajímavými ženami, ne že by nebyly zajímavé ženy, těch mám pořád zásobu, ale nemám čas na rozhovory. A protože to nechci dělat na sílu, tak jsem musela zvolnit. Ale budou další, nebojte se. Pokud si chcete MB předplatit, teď je tam za předplatné skvělý dárek. Na ten jsem čekala, takže si zase předplácím. A kdybych slavila Velikonoce, tak si rozhodně obalím vajíčka do písku nebo stavební suti. Opravdu neotřelé nápady tam jsou.

Tak ať nám ještě chvíli slunce svítí! 

Jedna odpověď

  1. S tou skříní měl recht. My máme dvě garáže a za rok jsem schopná tam nanosit neskutečně hodně věcí, které pak další rok vyvážíme do kontejneru. K tomu obrovská půda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *