Jak vyrobit z osmi postelí dvanáct

Vešli jsme se. Kde byla dvojpostel, spali většinou tři, kde nebylo nic, spal jeden (na zemi). A legrace byla náramná. Myslím, že se to všem líbilo. Horu dárků (systém každý každému) si už příště ale odpustíme. Sice jsme si všichni řekli, že jenom maličkost … ale znáte to. Udělat radost je silnější. Děti se šťastně vyřádily, dospělí se šťastně přejedli. Kdyby nás viděl Kalousek, zavede daň z blahobytu. Řízků bylo snad sto!
A teď duchovno:
Dostala jsem spoustu knih, pokusím se o nich napsat zítra. Až mi trochu slehne.
🙂
 
 
 

8 názorů na “Jak vyrobit z osmi postelí dvanáct”

 1. Aranel na cestě....

  Dárek – nedárek, tipuju od Ježíška jménem tatínek :o) Předpokládám, že blikající trenýrky asi obdarovaný neměl kuráž předvést .oD
  Užívejte zbytek svátečních dnů

  1. Lucie Konečná

   Ano, tatínek, taky o tom napíšu. Fotky s blikajícími trenýrkami nevyšly (asi radši), ale pokusím se je vylovit z jiného foťáku. Aranel, díky, zrovna jsem dočetla váš blog, prima!!!

 2. janavalachovicova

  Lucko reportaz z vaseho Stedryho dne vypada naramne a dareknedarek se mi taky zda, ze je od tatinka, ktereho zdravim! U nas to bylo v mensim poctu osob i rizku, ale neco spolecneho bych tam nasla. Pristi rok bych si treba pralafakt min darku, rozbalovani bylo dlouhe a hlavne nase male holky nevedely chudery co driv. Musime ukaznit babicku :).

  1. Lucie Konečná

   My se na dárky vrháme sposlečně, nečekáme, až jeden vybalí, ale rovnou všichni a vykříkujeme radostí a děkujeme Ježíškovi, takže je to celkem rychlé. Doporučuju! Ahoooj!

 3. Zdravím Lucie, s děláním místa na spaní, je to u nás často podobné…letos to je v pohodě, ale už se těším až si naši hoši dovedou slečny…a pak….no uvidíme….ale když vidím těch řízků…uff…doufám, že slečny budou trochu výkonné :-))). Fakt ráda čtu, jak se komu ty vánoce vydařili! U vás byla určitě sranda! Krásné další sváteční dny!

 4. Zírám na ty řízky a jdou na mě mdloby, to bych nezvládla…Máš můj obdiv! Těším se na knižní tipy:-)Krásné svátky!

 5. Luci, první co mě při pohledu na tvé fotky napadlo bylo "ŘÍZKOVÉ KRÁLOVSTVÍ" ….. super systém jak to nepoplést … druhá věc co mě napadla, "že dobrých lidí se vždycky vleze" ….. krásného a pohodového "Štěpána" …. Marki

 6. Lucie Konečná

  Milé dámy, taky vás zdravím. Já řízky pouze obalila v mouce, jinak jsem na nic ani nešáhla. To vše moje maminka a můj muž. Jediné, co dělám, že několik hodin denně dokola pořád uklízím kuchyň, myčka zase nemyje, takže jsem ráda, že zítra odjedu pryč!

Diskuse uzavřena.