Jak to mělo být, a není

V tuhle chvíli nás tu mělo být 9. Veselé rodinné Vánoce. Jsme 2.  V pondělí měl Ivan horečku a potvrdili mu covid. Už podruhé. Je očkovaný, tak snad mu vydrží jen chřipkový průběh.  Zrušili jsme všechny návštěvy, Silvestra, nocleh na Na Kampě, večírek v Praze, nedodělali jsme pokoj s ozdobami, neshrabali listí před vstupem do domu a rozhodně nevyhrajeme soutěž o vánočního skřítka Pořádníčka. 

Ale má to i své plusy. Nejsem tak strašně uhoněná, mám čas přemýšlet, a hodí se mi ta kupa času navíc.  Do pondělí musím přepracovat kus prezentace, pořád bojujeme o projekt. A protože je pro komerční tv, pracuje se i přes Vánoce. To už tak prostě chodí.

Pozdravujte Ježíška a já vám zítra řeknu, jaký to je trávit Štědrý den jen ve dvou s vlastním mužem:)

 

 

 

8 názorů na “Jak to mělo být, a není”

  1. Tyhle nepředpokládané situace občas přinesou i mimořádně hezké zážitky. Přeji klidné Vánoce a ať zdraví v rámci možností slouží.
    Stáňa

  2. LUCIE, PŘEJI I TAK HEZKÝ ŠTĚDRÝ DEN – V KLIDU A BEZ HONĚNÍ A STRESU. MANŽELOVI PŘEJI LEHKÝ PRŮBĚH (ZEŤÁK TO MĚL TAKÉ PODRUHÉ). AŤ VŠE VYJDE JAK MÁ…..přeje z Jizerek Olina

  3. I nečekané zklidnění, má svůj půvab…hlavně, ať průběh nemoci je také v klidu.
    Určitě to Ježíšek pochopí a nadělí protekční porci zdraví!!!
    I tak přeji Hezké Vánoce!!!

  4. My máme taky covidové Vánoce. Nejdřív jsem byla smutná, ale teď už jsem smířená. Vadí mi, že nemůžu tak dlouho ven (ačkoliv – jsem zadýchaná, i když si jdu jen před dům pro nákup z Rohlíku), ale nakonec ten úplný klid, to vlastně vůbec není špatný. Přeju hlavně zdraví! Kl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.