Jak teď vypadám

Dnes jsem dostala velmi zábavný mail od někoho, s kým jsem se dlouho neviděla. Od kamarádky dostal adresu mého blogu, ale nenašel tu žádnou moji POŘÁDNOU fotku. A jak prý teď vypadám?
Takže takhle teď vypadám. Fotka je ze soboty, skoro čerstvá. A kupodivu odráží přesně to, jak se vidím i já. Což se mi stává málokdy.
P.S. Jsem ta blondýna vpravo uprostřed.
🙂

11 názorů na “Jak teď vypadám”

 1. A vypadáš krásně!!! Tady ti tedy trochu chybí úsměv. Ale když jsi zabraná do rozhovoru, tak vypadáš takhle:-)A.

 2. jak ty u sebe můžeš mluvit o nějaký nedokonalosti???!!! A ten šperk na krku je taky zase zajímavej!A.

 3. Milá paní Lucie,
  dovolte mi, abych se přidal k hodnocení Vás na tom snímku, (na rozdíl od Vašich přítelkyň):
  Vy jste jistě nadprůměrně, inteligentní, talentovaná a atraktivní žena, ALE, určité "prožlábnutí" v pase, jako mají ty ženy vedle Vás, by Vám neškodilo…
  Mirek Toms

 4. Mirku, zklamu vás. Nejsem ani nadprůměrně inteligentní, talentovaná, ani atraktivní. Právě proto jsem sem dala tuhle fotku – je jako já, nedokonalá, nepřikrášlená. Kdybych chtěla být za lepší a hezčí, tak sem dám úplně jinou fotku a dotyčný pak bude při setkání se mnou zklamanej. Ovšem Vy jako džentlmen jste moc bodů nenasbíral!

 5. Teda Mirku, vaše poznámka mi vyrazila dech. Osobně se neznáme, ale na základě Vašich dřívějších komentářů jsem ve Vás viděla gentlemana ze staré školy….
  Myslím, že Lucie nikoho nevyzývala k tomu, aby posuzoval její zevnějšek. Nicméně má ode mě velký palec nahoru za odvahu, že váš hulvátský komentář nesmazala.

 6. Promiňte, paní Lucie, omlouvám se, moc mě mrzí, že jsem vůbec něco napsal, mám dnes docela špatný den…
  Mirek Toms

 7. Jsi pořád stejně úžasná. A velkorysejší než my všichni chlapi dohromady. To mě na tobě vždycky bavilo. Zavolám. K.

Diskuse uzavřena.