JAK JE

Tenhle víkend jsme se vrhli na opravu a natírání bazénu, odkládali jsme to dva roky. Skvělý je, že Kryštof má podlahářskou firmu, tak nám dost významně pomohl, protože pracuje rychle a přesně. S čistým svědomím ho můžu doporučit: Final floor

Minulou neděli slavila Gia 1. přivezeniny. Ivan jí udělal tlačenkovou bábovku. Měla radost. Těžko se formuluje, jaký ten rok s ní byl, protože nevím, jak ona bere nás. Cherry jsme si vzali z útulku a byla naše za půl hodiny. Gia nějak pořád neví. Když jsme v únoru odletěli do Malagy, totálně jsme ji asi zmátli. Zřejmě si myslela, že o nás přišla. Takže začala utíkat z domu a chovat se nepřátelsky na procházkách. Jakmile jsme se vrátili a najeli na náš režim (který žádným režimem není, spíš je to žij a nech žít), tak to zase skočilo zpátky do lásky. Ale strachů je v ní pořád hromada. Ráda se nechá hladit, ale pomuckat se nenechá, to se bojí. I když teď mi projevuje laskavost, že to asi tak minutu vydrží a pak zdrhne do svého pokojíčku. Obsadila si moji bývalou pracovnu s knihami. Často chce být sama, návštěvy radostně přivítá a pak si zaleze. Je trochu … no jako já.

Před týdnem jsme byli na šipkách – Prague darts open, které se konaly v hale v Letňanech. Normálně do těchto prostor vůbec nechodím, ale tímhle jsem si splnila sen. Jak jsem jinak nudná, tak šipky prostě  miluju! Znám hráče, přezdívky, historii, vím, jak se co počítá … a fandím! Šli jsme s Kryštofem a I. Samozřejmě v maskách.

Zítra mám velký úkol: sehnat zahradníka, který na nás už zase několik týdnů peče. Byli jsme dohodnutí na nějakých úpravách a nezabírají ani vřelé esemesky. Kolem soch máme metrové kopřivy a já tam plánuju štěrkový plácek, na kterém bude cortenová mísa na vodu, průměr 80 cm. Budou tam chodit pít ptáci, zvířátka a Gia, a já se na ně budu dívat z terasy, když budu psát.

Musím sehnat zahradníka!

3 názory na “JAK JE”

 1. Lezarts

  Zkuste kontaktovat zahradní firmu Hrdlička z Kostelce n/ Č Lesy.
  Řekněte, že máte kontakt přes mě. Třeba to zabere, má také hodně plnou agendu. Zatím všude kde jsem ho doporučila funguje, včetně u nás.
  Přeji hezké a inspirativní dny na zahradě.
  R.S.

  1. Mockrát děkuju! Zatím nevyužiju, zahradník se ozval, jsem na něj za ty roky už psychicky napojená, i když to s ním není jednoduchý. Ale se mnou asi taky ne 🙂 Ať se daří vám i zahradě!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *