Jahody a meruňky

Když nemusím vařit,tak aspoň peču.

Fotím radši před pečením, občas neuhlídám čas a teplotu. Věk a zkušenosti v tom nehrají absolutně žádnou roli. Nevím, jak je to možný. 
Stela říkala, že by chtěla, aby z ní jednou byla klasická žena. Znamená to prý, že bude umět vařit, uklízet (což zatím nedělá) a naučí se dobře řídit auto. Evidentně jsem výborný příklad hodný následování.
Moje sedmdesátiletá učitelka angličtiny mi dnes vykládala, že ráno uvařila popelářům kafe. 
Když jí přijeli vyvézt popelnici, tak už na ně čekala, vzala je na zahradu a společně posnídali. Prý to ale nesmím říct jejímu synovi (je psychiatr). Celou dobu jsem si říkala, jestli slovo garbage men nemůže znamenat i něco jiného. Neznamená. Byli to fakt ti s tím velkým vozem.
Teď příprava.
Zítra ráno pracovní snídaně s producentem. Uvidíme, jestli z toho vyleze něco zajímavého. Těším se.

P.S. Jo a ještě Stela bude mít v ložnici fotky svejch dětí, ideálně velký na stěně, což já taky nemám!
P.S. II A žehlit taky bude!

8 názorů na “Jahody a meruňky”

  1. Lucie Konečná

   Já mám jednu fotku Stely v pracovně. Dnes mě napadlo, že přidám někam i Kryštofa, když jsme ho už půl roku neviděli.

 1. Bella a Sebastian

  Pošlete Stelu k nám Naše Béra mě už dlouho otravuje, že chce naučit žehlit. Dnes dokonce vyjádřila přání mít vlastní žehličku. Tak si říkám, že bych se o víkend obětovala a uděala žehlokurz? :-)))) Rozhodně je na čem trénovat!

  1. Bella a Sebastian

   No právě… :-)))) Holčičky! Teď zrovna spí na zahradě ve stanu. Když je ten úplněk…

 2. Stela to má evidentně v hlavě srovnaný, což je velmi sympatické a rozhodně se to nedá říct o všech slečnách 😀 Mám podobné sny, být dobrá matka, hospodyně, manželka a mít dobrou práci, ach ta naivita! Nebo je to snad možné? 😀 bára.kára blog

 3. Snad jí to vydrží:-)?!
  Naše slečna ve věku 4 let, na otázku čím by chtěla být, odpovídala, že paní na úklid:-).Tenkrát mě její jednoduché ambice zaskočily. Po dvaceti letech nám to ještě neukázala, tvrdí, že si to nadšení, už vůbec nepamatuje a lebedí si v roli aktivní ženy mimo domácnost:-D Ideální ženy…? jsou před si výplody fantazie pisatelů komiksů…:-)))

Diskuse uzavřena.