Intimní design

 Dlouho jsem váhala, jestli sem tenhle osobní příspěvek dát.

Ale pak jsem to probrala s kamarádkami a zjistila jsem, že osvěta je malá a pokud má někdo problémy gynekologicko-urologického rázu, zkrátka potřebuje posílit pánevní dno, a příslušné cvičení ho nebaví, pak je tohle ideální řešení. Teda snad. Protože vidíte, že soupravička je ještě nevybalená.
Pořídila jsem si ji na základě lékařsko – přátelského doporučení, z čehož jsem měla legraci, ale i po vyléčení obtíží jsem na to často myslela. Neb čert nikdy nespí. A lepší včas než pozdě.
Pak jsem viděla u Jana Krause designérku Annu Marešovou a rozhodla se jít cestou intimního designu.
Doufám, že mi to přinese skvělé zážitky!
O svých zkušenostech vás budu pravidelně informovat.
Anebo radši ne 🙂
Např.

10 komentářů

 1. dobrý den, jste mě pobavila…. sleduji váš blog už dlouho a hodně zpovzdálí. ale dneska mi to nedalo…. zjisťuji sama na sobě, že osvěta je zapotřebí,- že se to dá používat i k posílení svalů pánevního dna mi doposud unikalo. díky.
  ať se vám daří posílit to, co je třeba a jinak ať se máte skvěle. kájina

 2. Dobrý den,
  díky za info. Zatím s nákupem váhám, ale pravdou je, že mi kuličky gynekoložka také doporučila.

 3. Dneska jsem je poprvé zkoušela :-). Mám růžové… a je to docela zvláštní pocit 🙂
  Hanka

 4. Omlouvám se za tykání 🙂 ale milá Lucie jsi skvělá…jsem pravidelná čtenářka a dnes mi to nedalo…musela jsem ti to říct… Měj se krásně. Veronika

 5. Skvělý! To si koupím! Dej vědět jakej to je pocit, to by mě zajímalo…A.

 6. Hmm, tak ono se dá cvičit i takhle??? Taky by mne to nenapadlo. Díky za info.Taky by mne zajímal, ten pocit. Třeba dáš vědět. Možná mimo svalů pánevního dna to vyloudí i stálý úsměv! Mávám a přeji odvahu k posilování.M.

 7. nejprve jsem polkla..ale Lucie, proto sem chodíme, že jste jiná a proto tak dobrá!! Takže, jaké to je? Klouže to, padá to, makačka, zábava, stojí to za to?? požíváte to, nepadá na to doma za týden prach?