Intimní design

 Dlouho jsem váhala, jestli sem tenhle osobní příspěvek dát.

Ale pak jsem to probrala s kamarádkami a zjistila jsem, že osvěta je malá a pokud má někdo problémy gynekologicko-urologického rázu, zkrátka potřebuje posílit pánevní dno, a příslušné cvičení ho nebaví, pak je tohle ideální řešení. Teda snad. Protože vidíte, že soupravička je ještě nevybalená.
Pořídila jsem si ji na základě lékařsko – přátelského doporučení, z čehož jsem měla legraci, ale i po vyléčení obtíží jsem na to často myslela. Neb čert nikdy nespí. A lepší včas než pozdě.
Pak jsem viděla u Jana Krause designérku Annu Marešovou a rozhodla se jít cestou intimního designu.
Doufám, že mi to přinese skvělé zážitky!
O svých zkušenostech vás budu pravidelně informovat.
Anebo radši ne 🙂
Např.

10 názorů na “Intimní design”

 1. dobrý den, jste mě pobavila…. sleduji váš blog už dlouho a hodně zpovzdálí. ale dneska mi to nedalo…. zjisťuji sama na sobě, že osvěta je zapotřebí,- že se to dá používat i k posílení svalů pánevního dna mi doposud unikalo. díky.
  ať se vám daří posílit to, co je třeba a jinak ať se máte skvěle. kájina

 2. Dobrý den,
  díky za info. Zatím s nákupem váhám, ale pravdou je, že mi kuličky gynekoložka také doporučila.

 3. Dneska jsem je poprvé zkoušela :-). Mám růžové… a je to docela zvláštní pocit 🙂
  Hanka

 4. Omlouvám se za tykání 🙂 ale milá Lucie jsi skvělá…jsem pravidelná čtenářka a dnes mi to nedalo…musela jsem ti to říct… Měj se krásně. Veronika

 5. Všednodennosti

  Hmm, tak ono se dá cvičit i takhle??? Taky by mne to nenapadlo. Díky za info.Taky by mne zajímal, ten pocit. Třeba dáš vědět. Možná mimo svalů pánevního dna to vyloudí i stálý úsměv! Mávám a přeji odvahu k posilování.M.

 6. nejprve jsem polkla..ale Lucie, proto sem chodíme, že jste jiná a proto tak dobrá!! Takže, jaké to je? Klouže to, padá to, makačka, zábava, stojí to za to?? požíváte to, nepadá na to doma za týden prach?

Diskuse uzavřena.