Hovory se zahradníkem

Včera jsem na procházce se psem zahlédla našeho zahradníka. Respektive Cherry ho zavětřila a chtěla za ním běžet. Jenže zahradník se dal na úprk. Nevím, jestli přede mnou nebo to bylo v rámci pracovního nasazení. Sice nechápu, proč by přede mnou prchal někdo, komu dva a půl roku dlužím peníze a stejnou dobu se mu je snažím vnutit, ale dobře. 
Člověk nemusí rozumět všemu, stačí, když to přijme.

Dnes jsem mu poslala sms.

12 názorů na “Hovory se zahradníkem”

 1. Lucie, ruku na srdce, záhradník je Váš hlavný hrdina! Myslím, že stojí za to zvážiť prepis scenára, nech už sa ten pôvodný týka čohokoľvek závažného a je akokoľvek dobrý :-)) Alebo kniha. Bol by to bestseller už pred vydaním (ako sa často zvykne uvádzať 🙂 ).

  1. Lucie Konečná

   Ani nevíte, jak bych byla ráda, kdyby to nebyl hrdina, ale jen zahradník, se kterým je snadná domluva. Jak by se mi ulevilo!

  2. Lucie, mňa hlavne baví, ako tie peripetie so záhradníkom vtipne opisujete. Premietam si to stále živo ako na plátne, a horím si, že toto by bolo skvelé, ak by to niekde literárne zapracovala 🙂

 2. Tak já myslím, že zase nedorazí a avizuje to už předem, že? .-) A co když ty peníze nechce a bojí se ti to říct? 🙂 Ale přeji ti, aby dorazil a udělal, co má 🙂 A.

 3. Tak to nechápu, jestli u vás už nechce dělat ,proč to neřekne,že jo.. to mi přišlo vtipné, že se dal na útěk .)
  Nečekala bych a hledala jiného..
  Petra

  1. Aha, tak snad se ozve, jinak vám ze zahrady vznikne džungle a budete se skrz ní prosekávat mačetou:))
   Petra

 4. má alergii na prachy! pošli číslo, hned mu volám…u nás práce na zahradě fůra!

Diskuse uzavřena.