Houpačky a Vířivka

Albatrosmedia mají od 28.6.-12.7. inventuru a přichystaly  v tomto období velké slevy na knihy + poštovné zdarma. Pokud ještě nemáte mé Houpačky nebo první knihu Vířivka , tak je teď koupíte obě s 20% slevou a dopravou zdarma. Ideální prázdninové čtení a radost pro autorku 🙂

Dost samožerství. Připravuju pro vás tipy na prázdninové čtení, neb jsem o to byla kamarádkami požádána. Tak se třeba bude něco hodit i vám. 

Dnes jsme přestěhovali Stelu do nového pronájmu a máme z toho trochu obavy.  Paní majitelka bydlí přímo v domě, dům i byt naklizený víc než náš obývák o Vánocích.  Do toho naše raketa Stela. Obávám se, že domovní pravidla budou velmi tuhá, pánské návštěvy jen ve středu od čtyř do šesti:) Tak rentgenový pohled jsem dlouho neviděla. Minulí nájemníci po sobě museli vymalovat celý byt, pozvat úklidovou četu a nechat provést revizi elektřiny. Už se loučím s depozitem a jestli Stela svým šarmem paní majitelku neobměkčí, tak to vidím maximálně do Vánoc.

8 názorů na “Houpačky a Vířivka”

  1. Obě knihy jsou skvělé napsané. Houpačky jsem včera dočetla. Perfektní kniha na dovolenou. Moc mě to bavilo. Doufám Lucie, že už píšete další 🙂. Krásné léto.

  2. Obě knihy se mi moc líbí, čekám na další😊. Od vydání Houpačky jsem věrná zákaznice Albatrosu ( nevím zda Vámmám za to poděkovat😁😁😁👍🏻) je fajn si u Vás počíst recenze. Mrzí mě, když si pořídím knihu a nedočtu ji, bohužel jsem si tak naběhla s poslední knihou od Třeštíkové- Foukneš do pěny. Po tolika knihách co jsem od ní přečetla, to byl šok, nepamatuji, kdy jsem nedočetl knihu, ale tato zůstane definitivně nedočtena.

    1. Přesně tak, Foukneš do pěny pro mě taky velký zklamání. Třeštíková zklamala na plné čáře.
      Vířivku a Houpačky teprve budu číst, jsou na cestě… hořím zvědavostí:o) Hana

  3. Děkuji za Houpačku. Včera koupeno, dnes dočteno. Skvělý styl psaní, nápad a hloubka, příběh budu mít v hlavě ještě dlouho. Anebo trochu pohnu svým životem … Pište dál, prosím! Jana

  4. Houpačky jsem přečetla na jeden zátah, velice jsem se bavila..! A pak jsem je půjčila kamarádce a ta zase dalším, takže doufám, že se ke mně navrátí celá:) Vířivku mám doma taky, myslím tu knihu:) …těším se na další, Lucie!

  5. Po Vířivce jsem se na Houpačky moc těšila. Nezklamaly, dlouho jsem se tak nenasmála. Knížka už koluje, ať potěší dál. Mám ve stejném věku maminku a vůbec si ji takto nedovedu představit. Je to škoda, stáří může být i veselé, když si to člověk umí užít. Hezký zbytek léta:-) Romana

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *