Happy, happy

Film, po kterém jsem už několik měsíců pásla, se jmenuje Happy, happy. Je z roku 2010 (tuším) a už ho nikde nedávali a na dvd ještě nevyšel. Když jsem si ho chtěla stáhnout, objevily se mi vždycky zajímavé pornostránky. Ale možná je to jen mojí stahovací neschopností.

Ale zpět. Včera jsem objevila, že tento film hrajou pouze dnes v komorním kině Evald na Národní třídě. Takže žádná cola a popcorn, ale plátno se sametovou oponou a pár desítek míst v hledišti. Starosvětská úroveň.
Přemluvila jsem Ivana a neb jsme neměli hlídání, vzali jsme s sebou i Stelu. No. Musím říct, že výchova je i to, že nemáte hlídání a absolvujete s dítětem něco, co úplně není pro něj. Film byl báječnej, norskej, vtipnej, odehrával se celej ve sněhu a každých pět minut vás ve zdánlivě obyčejném příběhu něco hodně překvapí. To miluju. Ovšem ta vztahová rovina byla velmi naturalisticky sexuálně líčená, takže velkou lekci sexuální výchovy už máme za sebou.
Jsem ráda, že jsem to viděla. Myslím, že i Stela na to bude vzpomínat.
🙂

0 komentářů

    1. Myslím, že fakt jenom v Praze to občas běží v nějakém klubovém kině. V jiných městech vůbec netuším, jestli takový "přežitek" jako art kina s artovým programem existují … ale kdybych objevila, že to vyšlo na dvd (a já to fakt sleduju), dám vědět. Věk dcery je akorát! A v ději nebyla jediná zdrobnělinka. 🙂

    2. Božinku :o)))…už googlim …HočoPočo je ještě Matička Praha :o)

  1. Tak to máme v Čerčanech celkem progresivní kino,byla jsem na něm někdy v zimě.
    Zrovna jsme se z něj vrátili,taky hodně starosvětský,ale chodí do něj málo lidí…Zdravím,B.