Filmy

Konečně!
Až teď jsem viděla film Naprostí cizinci a jsem unešená.

Parta přátel, která se zná skrz naskrz, při společné večeři položí na stůl mobily a každý hovor, který jim zazvoní, dají na hlasito a esemesky se čtou taky nahlas.
Během večeře vyjde najevo, že znají navzájem jen své vnější světy a ty vnitřní tají. Přestože přátelé.

Občas přemýšlím nad tím, který život je ten hlavní. Ten, co žiju ve skutečnosti, nebo virtuální, kde si můžu dělat svobodně, co chci. 

Asi jak pro koho.

To, co člověk tají, nemusí být vždycky spojené s erotikou nebo jiným vztahem, i když je to asi nejčastější. Ve virtuálním světě můžete všechno. Nechtěla bych se dožít toho, že bude existovat jen ten.

V kině Lucerna právě teď probíhá Severský filmový podzim, nabídka je úžasná. Chtěla bych stihnout aspoň dva filmy, snad se mi to povede.
Kouknout se můžete zde: http://www.kinolucerna.cz/klient-263/kino-68/stranka-9226/informacia-1731

10 názorů na “Filmy”

 1. alenabartosikova

  Tenhle film jsem viděla v Aeru a už dlouho se mi tak moc nějaký film nelíbil. Opravdu jsem byla nadšená. Herecké výkony skvělé, naprosto excelentní dialogy, velice jsem se nasmála a zároveň je z toho člověku smutno… Prostě fakt skvělý film! Doporučuji kudy chodím.

 2. teď se zeptám jako úplný trouba – jak se dá podívat na film, který není v televizi?!?!

  1. Lucie Konečná

   My máme O2 televizi a tam je videotéka, takže to máme "v televizi". A jinak se dá třeba stáhnout film do počítače, např. z "stauj.cz", možná bude mít někdo ještě lepší cestu …

 3. Fajn film, včera jsem si ho pustila.
  Přesně takový, který si chci užít, když jsem doma sama.
  A byt nádherný !

  A mluvili tak rychle, že to byl tedy hukot…��
  Díky za tip. Michaela

 4. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

  Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Diskuse uzavřena.