Film!

Dnes velký filmový zážitek.
Bába z ledu od Bohdana Slámy.

Úžasnej čistej film o vztahu na starý kolena, o rodině, o synech, kteří jsou pičusové (řečeno slovy Pavla Nového). A taky o otužování, jen z toho pohledu na ledovou vodu začala půlka diváků kašlat.
Babičce a Stele se sice nelíbila dost naturální sexuální scéna paní Kronerové a pana Nového, ale mně to tam prostě patřilo. Navíc ta pointa! (Neprozradím, nebojte se.)

Jednička s hvězdičkou!
Kam se hrabe La La Land.

6 názorů na “Film!”

 1. Byli jsme v malém kině, skoro prázdného. Po dlouhé době v kině. Jako čtyřicátníci jsme byli nejmladší z diváků. Sice mi po něm bylo smutno, ale výbornej film. Sláma prostě umí…

 2. Já už se moc těším.
  Navíc co jsem si přečetla rozhovor Neužila a Wilhelmové, tak dvojnásob.
  Všichni při otuž. scénách stáli na břehu a řechtali se tak, že paní Kronerová neslyšela režiséra. Všichni jí hrozně litovali, ale neskutečně si užívali to, že nejsou na jejím místě.
  A pan Nový všem "rozkuřoval" cigarety bo je už nekuřák:-)
  Prý skvělá parta, fajn natáčení.
  A nahé scény? Chtějí se lidi dožít, že ženská v 70i nepohne už ani koutkem po tuně botoxu a vráska bude už jen ve slovníku cizích slov? Že plastika bude už tak běžná jako očkování?
  A Lucie, když jsem viděla výsledky Oskarů, vzpomněla jsem si hned na Vás!:-)
  Magda

 3. Zuzka Krónerová je nejak stále krajšia, možno tým, ako krásne hraje rozmanité živé bytosti.
  Pani Studénková ,,polohuje,, ústami a ešte neviem čím na tvári, aby hrala, a nedá sa na to hranie v tom poslednom krimi seriáli Prima TV ani pozerať.
  Pekný a udržovaný zjav ju nezachráni.

Diskuse uzavřena.