Dražba časopisů o designu

Dnešek jsem částečně zasvětila velmi příjemné činnosti – třídila jsem zahraniční časopisy o designu a architektuře. Pokaždé, když jsem v zahraničí, tak si nějaké domů vozím + kupuju v aukcích atd. Protože se mě často ptáte, jestli pak nějaké nepouštím dál, tak pouštím. Právě teď.
Většina je rok 2012 a 2013, sem tam některý rok 2011.
 
Pokud byste měli/y zájem o některou hromádku 1-9, napište mi to do komentářů. Vyvolávací cena každého balíčku je 100 Kč + 80 Kč poštovné (bohužel Česká pošta zase zdražila, radost mi to vážně nedělá). Ale pokud byste koupili/y víc hromádek, poštovné se samozřejmě už o mnoho výš nevyšplhá.
 
I pokud neumíte konkrétní jazyk, je to skvělá inspirace a každý časopis jsem obracela v ruce třikrát, než jsem ho oželela. Ale nedá se nic dělat, už jsem jimi zavalená. Kdybyste měli/y jakýkoli dotaz, ptejte se!
 
Konec je v neděli 1.9. ve 23.59 hod.
A pokud budete přihazovat, tak to, prosím, nepřehánějte. Mým cílem není stát se vydřiduchem.
Příjemnou zábavu!
 
1 – francouzsky
 
2 – francouzsky
 
3 – francouzsky
 
4 – francouzsky
 
5 – německy
 
6 – německy
 
7 – anglicky
 
8 – anglicky
 
9 – 3 ks italsky + 1 španělsky
 

0 komentářů

 1. Dobrý den,

  Brala bych balíček 7 za vyvolávací cenu. Zdraví Monika

 2. Krasne nedelni rano, pokusila bych se ziskat ctyrku – za vyvolavaci cenu. Prave delam doma nejake zmeny a inspirace neni nikdy dost:-) Preji vsechno dobre! Lucka

 3. To je nabídky, dala bych 250 kč za balíček č. 1, č. 7 za 250,- Kč a jestli je možné si ho vyzvednout v té krásné říčanské kavárně naproti ragby hřišti….ráda tam jezdím posedět na zahradu na dobrou kávičku…..kdykoliv. Díky moc za nabídky Martina Černá

  1. Jistěže, všem návrhům jsem otevřená, obzvlášť těm krásným!

 4. Doobry den Lucie,

  vzala bych 2, 3, za 250,-

  koupila jsem deniky na Vas popud – skvely – ted bych si prala jeho obraz 🙂
  a cetla jste cekani na Roberta Capu? – doporucuji

  hezke dny M.

 5. Přidám se: 5, 6 a 9 za vyvolávací cenu. (Dneska mám nakupovací náladu, vydražila jsem dětem spoustu lega a do budoucího bydlení krásně starý sekretář do kuchyně – akorát asi x let bude stát u někoho z příbuzných ve sklepě, než si nějaké to nové bydlení seženeme.)

 6. Dobrý den Lucie,
  měla bych zájem o balíček 3 a 4 po 250,-Kč,
  děkuji Lenka

 7. Dobrý den,
  měla bych zájem o balíček č. 8 za 120,- Kč. Děkuji Jana