Dražba časopisů o designu

Dnešek jsem částečně zasvětila velmi příjemné činnosti – třídila jsem zahraniční časopisy o designu a architektuře. Pokaždé, když jsem v zahraničí, tak si nějaké domů vozím + kupuju v aukcích atd. Protože se mě často ptáte, jestli pak nějaké nepouštím dál, tak pouštím. Právě teď.
Většina je rok 2012 a 2013, sem tam některý rok 2011.
 
Pokud byste měli/y zájem o některou hromádku 1-9, napište mi to do komentářů. Vyvolávací cena každého balíčku je 100 Kč + 80 Kč poštovné (bohužel Česká pošta zase zdražila, radost mi to vážně nedělá). Ale pokud byste koupili/y víc hromádek, poštovné se samozřejmě už o mnoho výš nevyšplhá.
 
I pokud neumíte konkrétní jazyk, je to skvělá inspirace a každý časopis jsem obracela v ruce třikrát, než jsem ho oželela. Ale nedá se nic dělat, už jsem jimi zavalená. Kdybyste měli/y jakýkoli dotaz, ptejte se!
 
Konec je v neděli 1.9. ve 23.59 hod.
A pokud budete přihazovat, tak to, prosím, nepřehánějte. Mým cílem není stát se vydřiduchem.
Příjemnou zábavu!
 
1 – francouzsky
 
2 – francouzsky
 
3 – francouzsky
 
4 – francouzsky
 
5 – německy
 
6 – německy
 
7 – anglicky
 
8 – anglicky
 
9 – 3 ks italsky + 1 španělsky
 

11 názorů na “Dražba časopisů o designu”

 1. Krasne nedelni rano, pokusila bych se ziskat ctyrku – za vyvolavaci cenu. Prave delam doma nejake zmeny a inspirace neni nikdy dost:-) Preji vsechno dobre! Lucka

 2. To je nabídky, dala bych 250 kč za balíček č. 1, č. 7 za 250,- Kč a jestli je možné si ho vyzvednout v té krásné říčanské kavárně naproti ragby hřišti….ráda tam jezdím posedět na zahradu na dobrou kávičku…..kdykoliv. Díky moc za nabídky Martina Černá

 3. Doobry den Lucie,

  vzala bych 2, 3, za 250,-

  koupila jsem deniky na Vas popud – skvely – ted bych si prala jeho obraz 🙂
  a cetla jste cekani na Roberta Capu? – doporucuji

  hezke dny M.

 4. Přidám se: 5, 6 a 9 za vyvolávací cenu. (Dneska mám nakupovací náladu, vydražila jsem dětem spoustu lega a do budoucího bydlení krásně starý sekretář do kuchyně – akorát asi x let bude stát u někoho z příbuzných ve sklepě, než si nějaké to nové bydlení seženeme.)

Diskuse uzavřena.