Dostihy

Víkend vyloženě sportovní.
V televizi.
Tenis, biatlon, skoky na lyžích … to milujeme.

Konečně jsem si taky prohlídla časopisy o bydlení, které jsem si přivezla.

Musím říct, že na byty severského typu s bílou podlahou, světlým dřevem a šedými doplňky už mám celkem alergii. Bylo jich tam snad deset a měla jsem pocit, že si pořád prohlížím jeden a ten samý. Žádný stopy, podle kterých by člověk zjistil, čím obyvatelé jsou, co je baví a tak.
Místnosti vyprázdněné natolik, že nevěřím, že ty lidi nemají jednu (nebo víc) místností, které jsou plné věcí denní potřeby. Ta idylka je pro návštěvy a fotografy, ale život, skutečnej život, jó, ten my schováváme jinde. Ten by na fotce nevypadal esteticky.
Ale třeba jim křivdím.
Rozhodně mě to inspirovalo k tomu, že jsem začala třídit a likvidovat věci ze skříní. Máme jich asi desetkrát víc než potřebujeme.

7 názorů na “Dostihy”

 1. Dobrý den,
  vy mi mluvíte z duše. Vždy když otevřu na internetu něčí blog a vidím bílou a černou, tak to zase otráveně zavírám. Život je přece barevný a tahle strohá kombinace mi leze krkem. Zdravím všechny vyznavačky tohoto stylu 🙂

 2. To je presne to, nad čím rozmýšľam, keď si prezerám blogy s takými načančanými bytmi. Kam tí ľudia odkladajú veci? Veď len na tie rárohy, ktoré aranžujú na fotky zakaždým ináč, musia mať špeciálne miesto. Skrine by som mala prevetrať aj ja. Dúfam, že s blížiacou sa jarou sa do toho tiež pustím.
  A vďaka za zaujímavé austrálske reportáže.
  D. A.

 3. Ad bílé byty a jeleni jsem se už také vyjádřila:
  http://liska.blokuje.cz/nezna-sterilita

  (jatka, myslivec robátko a pozor, jelen tě vidí! …)

  Taška je nádherná.
  Věci já bych moc věci nevyhazovala, dokud to jde. Jen ty Dostihy a sázky. Vždycky jsem je prohrála, někdy i po dvoudenním utrpení, s kamarádem. Vyhodila bych je hned 🙂

  1. Lucie Konečná

   Článek bezva. Ad věci – vyhazuju minimálně, spíš třídím a rozdávám + charita.

  2. Liško, já tu tleskám, fakt:-)))
   Včera jsem takto viděla vyzdobený dětský pokoj a to už bylo nad moje síly.

   Lucie, taško, vítejte doma. Ať z toho návratového šoku vydrží nitě i nervy!
   Magda

Diskuse uzavřena.