Doma

Tenhle týden je (a bude) takovej domácí. Hlídám Tobíse, ten je nemocnej, a ve volných chvílích píšu.

Dnes v noci se vzbudil asi desetkrát, ale zase to má hrozně pozitivní vedlejší účinek. Daří se mi v těhle ne/bdělých chvílích vymejšlet pokračování příběhu, kterej píšu. 
Včera ráno jsem dokonce musela hned k pc a sypat to do něj, protože jsem měla v hlavě story i s dialogama. Směju se u toho. Ale to ještě není záruka, že se bude smát taky někdo jinej.
Scénář je vlastně takový nic, dokud ho někdo nenatočí.
S tím se i po letech špatně smiřuju, tak tentokrát jsem to vymyslela trochu jinak.
Uvidím, jestli mi můj plán klapne.
Zatím tajemno.

5 názorů na “Doma”

 1. Paní Lucie, máte ohromný dar, že Vás napadají takové myšlenky a můžete hned něco napsat.
  Dneska jsem četla již 2. díl Vašich příspěvků do Marianne bydlení. Vy si to všechno pamatujete, nebo jste si již dříve psala nějaký "deníček" o Vašich bydlení? Je to hodně zajímavé. Jak se v tomto druhém příspěvku zmiňujete o té koupelně, myslím si, že jste z toho čerpala i do Vířivky. Tak se těším na další příspěvky, které dle Vašeho sdělení budou celý rok. Mějte se moc hezky. S pozdravem Miluše.

  1. Lucie Konečná

   Milá Miluše, naše všechna bydlení si pamatuju, poznámek netřeba. Jediný problém mám s tím, že zážitků je víc než počet slov ve fejetonu, takže musím přebírat. Jsem moc ráda, že se Vám fejetony v MB líbí. Děkuji a též zdravím.

 2. Soňa Malinová

  Občas vozím a vyzvedávám ze školky sousedovic holčičku a fakt nevím, jak to zvládají rodiny bez babiček. Posledně jsem vyzvedávala dítě ze školky s horečkou.

  1. Lucie Konečná

   To seš moc hodná. Bez babiček je to jako bez jedný ruky. Jsem ráda, že můžu pomoct, protože pro mě je to obrovská radost. Snad nejsmysluplnější věc momentálně.

 3. Did you hear there is a 12 word phrase you can communicate to your partner… that will induce intense emotions of love and instinctual appeal to you deep inside his chest?

  Because deep inside these 12 words is a "secret signal" that fuels a man's impulse to love, worship and care for you with his entire heart…

  ====> 12 Words That Fuel A Man's Love Instinct

  This impulse is so built-in to a man's mind that it will drive him to try better than before to to be the best lover he can be.

  Matter of fact, triggering this influential impulse is absolutely essential to getting the best possible relationship with your man that once you send your man one of these "Secret Signals"…

  …You will soon notice him open his mind and heart to you in a way he's never expressed before and he will perceive you as the one and only woman in the world who has ever truly interested him.

Diskuse uzavřena.