Dnes v bytě

Dnes jsem jela do bytu přemýšlet o novém psaní, mám několik nápadů, ale nevím, kterému dát přednost. Myslela jsem, že u toho uklidím vánoční výzdobu, i speciální krabici jsem si na ozdoby přinesla. Jenže! Nedokázala jsem ji složit. Návod má asi padesát obrázků, už u třetího jsem si nevěděla rady. Tak nic.
Z papíru na pečení jsem vystříhala clonu na okno v pokoji, protože teď v zimě se musí brzy svítit a postel je přímo u okna. Naproti nám hotel. Tak aby si člověk nepřipadal jak v akváriu. Máme sice průhlednou pocitovou záclonu, ale tu nikdo nezatahuje, protože záclony nemáme rádi. 
Tohle mi připadá fajn.
Uvidím, co na to ostatní.
 
 

 

 
Na nádraží jsem si v knihkupectví kupovala knížku Petry Soukupový a hledala jsem průkazku, abych jako měla slevu.
Prodavač: To nehledejte, já už jsem vám tam tu slevu dal.
Já: Jak to?
Prodavač: Já si vás pamatuju.
Já: Odkud?
Prodavač: Jste přece LK, ta scenáristka.
Já: To jo, ale scenáristi jsou neviditelný.
Prodavač: Nejvíc miluju váš první film. Nekonečnou neděli. Z ní jsem byl úplně odvařenej. Proč ji někdy nedávaj? Takovej skvělej film.
Já: To nevím.
Prodavač: Mám ji doma nahranou ještě na VHS.
Já: Tak to jste na tom líp než já. Já ji nemám vůbec. Asi napíšu do televize, jestli by ji někdy nepustili. Abych si to mohla aspoň nahrát.
Prodavač: To rozhodně udělejte!
 
Tak jdu napsat programovýmu řediteli.
Vsázím kilo, že mi ani neodpoví.
 

9 názorů na “Dnes v bytě”

 1. Dobry vecer,me se to okno moc libi,perfektni napad! Vas prvni film neznam,ale vsadim se,ze ho budou davat☺
  M.

 2. To muselo potěšit.

  trochu jako v tom prvním dílu Dabbing street, jen tohle určitě nebylo domluvené.

 3. Dobrý den, Lucie. Takhle vyzdobit okna by mi nenapadlo. Víte, že je to zajímavé? A z venku to musí působit hezky. Kam na ty nápady chodíte. Se složením krabice bych na tom byla úplně stejně. A to si jen myslíte, že Vás lidé neznají. Vždyť už jste toho tolik napsala. Mějte se hezky. Miluše.

 4. Dejte vědět, zda přišla odpovědět, klobouk dolů nad prodavačem, občas mi přijde, že knihy prodávají lidé, kteří nikdy nic nepřečetli, nezajmá je to, hlavně ty řetězce….

 5. Skvělý.
  Nekonečná neděle se mi líbí už podle názvu. To chci taky vidět! Asi jim taky napíšu… co kdyby nás víc napsalo do televize? :- ))

Diskuse uzavřena.