Dnes premiéra

Honem, honem, ať to stihnu napsat ještě dnes!
Výhodou kamarádství s herci je i to, že občas dostanete lístky na představení.
Tentokrát dokonce na premiéru, za což děkuju Kristýně K.
V komedii hrálo hodně mých herců, se kterými jsme točili Přístav. Bylo fajn je zase vidět. Včetně štábu. Všichni jsou už rozesetí po jiných projektech.

Tahle situační komedie je fakt vtipná, potlesk na otevřené scéně se konal mnohokrát. Samozřejmě i díky tomu, že to je premiéra a v hledišti je hodně kolegů a přátel, ale fakt jsme se pobavili.
Směle doporučuju!
Pokud si teda chcete odpočinout a nečekáte finesy intelektuálního humoru.

Musím se přiznat, že napsat divadelní hru mě láká už dlouho, několik let si dělám průběžně poznámky, které pak ztratím a začínám zase úplně od nuly. Od slova. Doslova. A do písmene.
Ale pokud bych vůbec něco utáhla, tak jedině malé jeviště. Atoještěkdovíjestli.
A protože si pořád myslím, že sranda je nejvíc, tak jsem opustila myšlenku na psychologické drama a skončila jsem opět u komedie.
Víc toho nestihnu napsat, aby platil dnešní titulek.
Dobrou!

P.S. Nestihla, nestihla!

2 názory na “Dnes premiéra”

 1. Dobré ráno Lucie,
  děkuji za příspěvek, jdu na tuto hru tento měsíc (13/11) u nás do divadla, takže se těším ještě více :-). Trochu mě překvapuje, že to hrají tak brzo po premieře v tak malém městečku jako je to naše, ale je vidět, že možné je všechno :-)…
  Hezký den přeje také Lucie 🙂

 2. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

  Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Diskuse uzavřena.