Díky, díky

Tak nejdřív:
Děkuju mockrát za vaše pozitivní komentáře k Ententýkům, je jasné, že by byla spousta i negativních, ale ti milí lidé se asi udrželi a nic nenapsali. Takže díky i vám. Občas si říkám, že to vypadá, jako bych žebrala o přízeň, ale tak to opravdu není. Jsem dostatečně stará a životem poučená, aby mě rozhodilo jenom to, co je fakt důležité. Sem do blogu píšu o svém životě tak, jak běží (a občas i leží), a protože jsem vám popisovala psací fázi Entenýků, sluší se aspoň ve zkratce dopovědět i tu následnou, kterou já už ani trochu ovlivnit neumím a nemůžu.
 
Pořád mi jen vrtá hlavou, jak je možné, že se nikomu z recenzentů a kritiků seriál ani trochu nelíbil, ale asi opravdu ne. A protože ČT hodně záleží na tom, aby se o jejích pořadech psalo pozitivně a my neměli jedinou dobrou kritiku, hodili nás přes palubu. Pan ředitel dokonce živě v přímém přenosu na ČT24.
 
Už jen ve zkratce – seriál má 15 dílů, další nebudou, Schneidrovka má část oblečení z Desigual – a opravdu to není product placement. To je jen odvaha producentů, kostýmní návrhářky a Jitky Sch., že to protlačili až do realizace.  

Víkend byl báječný v Českosaském Švýcarsku, v sobotu se konal výlet, který mi trochu připomínal pochoďák. Byla jsem nejmladší ze všech manželek, a přesto jsem jako jediná poslední dva kilometry musela dojet autobusem. Ale nestydím se za to. Když nemůžu, tak nemusím.
Spali jsme v zajímavém designovém hotelu, který jsem si zapomněla vyfotit. I koupelna byla velmi luxusní a hrálo v ní rádio. Že nevíte, co hráli při mé ranní sprše? No jo, Ententýky.
🙂

3 názory na “Díky, díky”

  1. Ahoj Luci, k Ententýkom… mne sa to nepáči. Povedala si, že od štvrtého dielu sa to rozbehne, tak ešte si pozriem pár, ale akosi mi to nesedí. To len aby som priznala farbu 🙂 Hlavu hore do nových projektov, napríklad do toho gréckeho! 🙂

    1. Lucie Konečná

      Díky za názor. Sice se rozběhnou, ale styl zůstane pořád stejný, takže tě to bavit nebude. 🙂

Diskuse uzavřena.