Denisa

 

 

Něco vám řeknu.

Připadá mi, že se vláda chová, jako by ji řídila naše Stela. Absolutně mimo realitu. Ale odůvodnit (rozuměj vokecat) všechno umí naprosto skvěle. A já se furt strachovala, co s tou naší holkou bude. Do politiky s ní! Tam je mimoňů.

 

 

 

 

 

 

Vyšlo březnové číslo Marianne bydlení a určitě vás nadchne svoji pozitivitou.

Tentokrát jsem dělala rozhovor s designérkou Denisou, která má krásnej domek pár kilometrů od nás. To mám nejradši. Když na návštěvu nemusím daleko a dojedu tam sama autem! I takové zázraky se dějí. Její domek je i přes zimu obytný i venku, to jsem ještě v životě neviděla. Umí skvěle sladit velký množství dekorací, to jsem taky ještě neviděla. A navíc zjistíte, že pozvat si interiérovou designérku nemusí znamenat utratit hodně prachů.

 

Nějak málo komentujete, takže nevím, jestli mě ještě pořád čtete, nebo už píšu jen do zdi. Vím, že nelze už komentovat anonymně, musíte mít aspoň účet google. Ale nebojte se, ostrý můžete být i tak. Plodná kritika mi pomáhá.

 

Kdybyste mi chtěli něco soukromě, tak pište. Třeba na: lucie@scenaristka.cz

A jestli máte málo srandy, přečtěte si moji knížku. Anebo ještě radši si ji i kupte. Po problémech s distribucí by měla ležet už ve všech zavřených knihkupectvích 🙂

 

Mám vás ráda.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.