Co dělám v noci

Neumím usnout potichu, takže si na mobilu pořád něco pouštím. Teď jsem objevila starý rozhlasový hry – a to je zážitek. Takovej Komisař Maigret namluvenej panem Hrušínským … nádherná ukolébavka. Jedna hra mi vydrží tak natřikrát, protože vždycky usnu a další večer si to pouštím od „usnutýho“ místa dál.
Moc mě neberou audioknihy, těm jsem nepřišla na chuť, ale tohle je skvělé na představivost.
A to herectví, a aranže … a všechno!
Tak se jdu zase ponořit do rozhlasových peřin a dobrou!
 
 
/zdroj obrázku Český rozhlas/

4 názory na “Co dělám v noci”

  1. :-DDD, když u nás spí moje sestra, tak taky posloucháme Maigreta jako ukolébavku a zrovna na dnešek tu spala po několikáté a včera jsme hledaly kam až jsem si pamatovala případ tuláka, že bych to doposlechla…no a musím si to dát ještě jednu noc. Tak to jsme měly stejný program.

  2. Přečetla jsem si Tvůj příspěvek před spaním a jelikož si taky ráda něco pouštním na dobrou noc a na rozhlasových hrách a pohádkách jsem vyrostla, tak jsem dala na Tvé doporučení. Budu to mít rozhodně na víc nocí, vytáhla sem téměř okamžitě. Akorát jsem se v noci hodně budila útržky se mi prolínaly do snů, tak to byla trochu divočina. Ráno jsem zjistila důvod, plynule se mi pouštěly další a další hry než jsem to někdy nad ránem dokázala vypnout ???? Tak dneska si to dám znovu od začátku, ale jen jeden díl. Když jsem něco podobnýho hledala, tak jsem našla Saturnina a Medvídka Pu, tak moc děkuju!

Diskuse uzavřena.