Chyby

Dnes přesun na chalupu. Těším se. Včera jsem odpovídala na otázky ČTK (Česká tisková kancelář), protože se mi zdálo, že jsou seriózní, nebulvární a věcné (ne už asi tolik mé odpovědi). Večer se mi ozvala paní redaktorka, jestli mě skutečně může citovat. Nevěděla jsem, v čem by měl být problém. Řekla mi, že jsem vzácně upřímná, takže zřejmě budu z celého materiálu týkajícího se aktuální české seriálové tvorby trčet. Takže jsem se zamyslela, ne, že bych ráda trčela, ale proč mám lhát? Pořád razím to, že ve svém věku už mám nárok říkat pravdu. Člověk by měl být schopen kdykoli říkat pravdu. Jenže jako mladý buď tu odvahu ještě nemá, nebo je rebel. Mám radši rebely. Bohužel mít vlastní názor často znamená být nepohodlný.
 

Tohle bych potřebovala změnit. Pořád vyhlížím vhodnou starou skříňku na aukru a pořád nic. Vybrala bych si i ve Snel furniture, mají nádherné věci, ale to už je docela velká pálka. Když jsem doma a nepracuju, tak všude vidím ty chyby a rozčiluje mě to.
 

0 komentářů

 1. Tohle řeším pokaždé když píši svůj blog. Co dát co ne. Korekce pouze díky "netypickým" rodinným vztahům může člověka omezovat ale pak si právě říkám, že jsem už dosta velká holka abych se bála říct pravdu. Ve vašem případě ovšem nevím ale věřím, že vy si poradíte. Ostatně i s tou skřínkou. Některé věci je dobré nechat uzrát, třeba to tak má být a někde na vás už ta pravá čeká. Jo a když už jsem se tak rozepsala, tak ještě vás moc chválím jak tvoříte svůj domov, Ty vaše židle "každájiná" to kdyby mi doma prošlo. Já bych se k vám nastěhovala hned :oD

 2. Lucie, ………….."R.E.B.E.L.U.M….Z.D.A.R" a patolízalům zmar, ………tohle heslo mě kdysi dostalo a oslovilo, já se občas totiž cítím spíš jako ten "patolízal", neustále řeším to, jak to někomu říct a neublížit a pak jsem sama na sebe děsně naštvaná a říkám si "srabe, mělas mu to říct na plnou hubu", ale to já neumím, prostě nejsem rebel, chi, chi …….. s tou skříňkou to nechte dozrát, ona se ta správná určitě někde objeví …… mě by se tam líbila třeba taková ta plechová skříňka z Ikey, v šedé barvě, nevím jestli jí v ní vlastně dělají, ale nedávno jsem je viděla na blogu Jak se bydlí a nadchly mě http://www.jaksebydli.cz/2009/03/plechova-skrinka-ikea-ps.html ……………..Marki

 3. já bych možná zkusila šetřit na ten Snel..mám pro něj slabost – hezký večer, a.l

 4. Napadlo ma, či by sa Vám nepáčila skrinka urobená z paliet(je to drevo, umožňuje rôzny náter, čo je nesporne veľká výhoda)na kolečkách….inšpirácie na čokoľvek z paliet je na internete spústa….
  Eva

 5. Luci,

  přesně tohle heslo taky razím…aneb ve svém věku si už na svoji pusu mohu dovolit říct už úplně všechno….nebudu za blbku, když jsem jí už x-krát byla a co se mi nelíbí, to taky řeknu.

  papa Veronika z LB 🙂

 6. Ahoj Lucko,

  nemůžu tady najít rubriku "napište mi", resp. Tvůj e-mail. napiš mi prosím na ten můj, mám pro Tebe zajímavé řešení s tím Snelem, ju? jana.jevedesign@gmail.com Krásný den na chalupu!

  A gratuluju k odpovovědím pro ČTK, jen tak dál …!