Chodím po zahradě

Dnes jsem dopsala díl, který byl od začátku hodně problematický. Neseděly linky postav, něco mi přišlo i hloupé. Takže jsem se to snažila předělat – oproti původní představě. Když jsem konečně v poledne byla hotová, dostavil se pocit štěstí. I když to neznamená, že to třeba celé nebudu ještě přepisovat. Ale i ta chvíle je pěkná. V obchodě jsem koupila za dvacet korun úplně vysušené lobelky, zatím jsem je akorát pořádně zalila a uvidím, jestli se chytnou. Bylo mi jich líto a chtěla jsem jim dát aspoň šanci.

8 komentářů

 1. …a je mi dobre!
  To se úplně nabízí! Vy máte krásnou zahradu (zdravím zahradníka, který je imunní vůči erotickým sms-kám:-)) a hlavně dům, která má NÁPAD.
  Můžu se zeptat, to jste koupili a zvelebili nebo je od A – Z Váš nápad? Páč já jít kolem, taky mě nenapadne, že je to obytný dům:-)
  Magda

  1. Ne, to je návrh od architektů na levný domek – šitý na míru. I po 12 letech bych měnila jen máloco. Kolemjdoucí už nás vůbec nevidí, jen ze zahrad ostatních domů jsme vidět a ti si zvykli 🙂 Miluju ho!

 2. Lucie, to nejsou lobelky, ale balzamíny (netýkavky) a chtějí hoooodně vody 🙂

  1. Tak děkuji za upřesnění, budu se snažit!!! Zatím je prolévám, jak to jde.

 3. Luci,
  ohromne to tam vyrostlo!!! Ta prijezdova cesta achhhh.

  Papa
  Veronika

  1. Veru, taky z toho mám radost, ale to jsou ty roky čekání, než to poporoste.

 4. Taky miluju "divokou" trávu! Zas jsem na chvíli na cizím netu, tak jsem se byla pokochat u Vás na zahradě. je super! a zásoba na grilovací víkendy s drinkem taky! Irish whisky -the best, i likes too! Mávám M.

 5. Zahrada je krásná, protože je nenačinčaná, to já můžu. A vaše fasáda je lahůdka úplně největší… cetris desky a ta ombré patina, to je paráda. Lucie, ten dům je hezčí, čím dál víc:-)