Byt, který nebude můj

Byla jsem se podívat nedaleko Kampy na minibyt 1+kk, o kterém jsem si myslela, že bych možná s pomocí hypotéky na něj stačila … ale ne. Rekonstruuje se celý dům (a musím říct, že plány vypadají výborně, protože všechno, co jde, se repasuje – viz staré dveře atd.). Byly jsme tam se Stelou a zůstaly jsme u vytržení, protože je to echt stará Praha a vypadá to, že i po reko zůstane (repasovaně) zachovaná. Na prodej zbývají už jen dva malé byty, ty velké jsou dávno rozprodané (nejsem závidicí typ, ale jsou chvíle, kdy bych opravdu ráda našla poklad).
Po vysypání všech  (i hypotetických) prasátek mi chybí asi dva miliony. 
Kdybych psala soap opery v Americe, asi na to s přehledem mám 🙂
Ale čeští scenáristé v žádné mýdlové bublině nežijou.
Sbohem, stylová pracovno!

8 komentářů

  1. Krása… chápem vytrženie, dokonca sa mi natíska veľmi ,,industriálny,, nápad,už to nechať v tejto podobe, ,,priznať,, jeden elektrický drôt, plechová vaňa a pozametať, neušetrili by sa tie dva milióny takto?

    1. To jsem si právě myslela. Jenže ty to musíš koupit už zrekonstruované, i když můžeš do rekonstrukce svého bytu mluvit, ale cena je stanovena předem.

  2. Ach můj sen, prvorepubliková vilka, staré prosklené dveře, vitrážky, kliky, zákoutí atd., atd. ……. No nemám a mít nebudu, ale vám bych takovou pracovnu v krásném koutu Prahy přála. No tak snad někdy, držím pěsti.
    Mějte se krásně
    Hana B.

  3. Dobrý večer Lucie, ačkoliv byste prozradila, kolik hypoteticky máte milionů :)), nemohla byste uvést cenu? Taky chceme Kampu! Nikol