Blanka

Miluju vánoční čísla novin a časopisů. Jsem schopná si koupit i vánoční vydání Auto, moto, revue. Mám ráda tu jinou atmosféru, která z toho dýchá. Můj sen je být jednou o Vánocích sama (ale ne osamělá, bezbranná a nemocná), pěkně v plný síle a při smyslech, nakoupit si noviny, knihy, číst si, psát si a dívat se na pohádky v tv.  A přemejšlet si. Na to mi momentálně hrozně chybí prostor. Hodně hlídáme, Tobíse nebo babičku (nebo oba) a Ivan má věčně home office. Nemám ticho a samotu. To mi hodně chybí. 

Ve vánočním čísle MB jsem pro rubriku Samy sebou rozmlouvala s Blankou, která tvoří nádherné keramické objekty pálené venku v ohni. A to se keramice věnuje necelých pět let. Zajímavé povídání, ze kterého ve mně hodně zůstalo. A krásný byt.

Vánoční číslo je vždy jedinečné, stejně tak i tohle. Těším se, jak si ho budu o víkendu číst a detailně prohlížet. 

Ahoj všem, co mě čtete!

5 názorů na “Blanka”

 1. Dobrý den, paní Lucie, ano, i mně se tohle číslo moc líbí. A Váš příspěvek po prvním prolistování časopisu čtu jako první.
  Hezký víkend. Miluše.

 2. Taky AHOJ
  čtu vás dlouho a vždy se těším na další článek. Jste mi moc sympatická, hodně souhlasím s vašimi názory…. A mám také tak ráda staré ozdobičky…. Pěkný víkend přeji. Jana

 3. Dobrý den,
  jé, to jsem ráda, že v tom úletu na vánoční čísla časopisů nejsem sama. Jen mám proti Vám už trochu výhodu – času a klidu víc – jsem už v důchodě. A to Marianne bydlení jsem si dnes také koupila, tak se těším….
  Děkuji za pěkný blog a pište, prosím, dál.
  Lida

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.