Adventní samota

V tomto čase jsem měla čtyři dny lyžovat na ledovci, ale nakonec tam odjel jen Ivan se Stelou. Nestíhám psát. Takže od rána do noci buším do klávesnice a mám jen malé přestávky – například na drobnou adventní výzdobu, aby se mi líp psalo. Smutno mi není. Ale když mi Stela do telefonu říkala, že měli k snídani čerstvé fíky a že jejich pokoj má lomený balkon do dvou stran a večer se dívají do osvětleného údolí, to mě teda u srdce píchlo. Sama nechápu, že mám v sobě takovej dril, že dobrovolně dřu a neužívám si. Chtěla jsem hlavně vyzkoušet, jestli se dá lyžovat i s přetrženým kolenním vazem, ale nestihla jsem si koupit ani speciální ortézu. Pořád totiž přemýšlím, že bych na operaci přece jen nešla. Jsou oblasti, ve kterých jsem srab. Tak konec přestávky, hurá zpátky do scénáře a vy se mějte krásně předvánočně!

0 komentářů

  1. Taky v poslední domě makám i ve dnech, kdy bych mohla být úplně jinde a dělat něco úplně jiného. Home-office má velkou nevýhodu – člověk často neví, kdy už má přestat pracovat 🙂

  2. Máš teda výborný nápad jet na lyže s tím tvým kolenem!! doufám, že tohle nikdy nebude číst ten ortoped, který tě operoval, bo by ti ty nohy musel asi ufiknout:-D! Krásně sis vyzdobila dům a já být tebou, tak mě u srdce kvůli promeškanýmu lyžovaní, nepíchá! Ať žije advent!! A.