44

 

 
Už zase. Mám narozeniny. Kdybych si mohla vybrat, strávila bych tento den v Kokoříně. Sama. Šla bych na procházku do lesa a pak bych si četla nebo koukala na náročné filmy, které vyžadují zvláštní atmosféru a pozornost.
Ale vyberu si to až jindy, protože uprostřed školního týdne, kdy má Stela tenis a angličtinu (a já jsem její taxikářka), to na samotu nevypadá.
Nevadí.
Hlavně, že mě má někdo rád.
 
 

0 komentářů

 1. Dobrý den, přeji vám vše nej, je milé zjistit, že má někdo narozeniny stejně se mnou.
  Zuzana

 2. Téééda:-) Tak mnoho kásných dní i nocí a alespoň tři splněná přání, milé dámy.

 3. Všechno nejlepší k narozeninám….jste pěkné číslo :o)

 4. Nemáš ty ty narozeniny nějak moc často?….Jinak happy birthday…když studuješ tu ingliš…a vše nej…

 5. Lucie přeji Vám všechno nejlepší a hlavně zdraví:)
  Dnes má narozeniny (taky 44 )i moje nej kamarádka Martina, přitel mi to musel připomenout!!!!!!!!!On, který neví ani kdy se sám narodil, kdybych nevěděla, jak to je doopravdy podezřívala bych ho:)
  Mějte hezký den
  Pavla

 6. Dobrý den Lucie,přeji Vám k narozenínám hlavně zdraví a lásku. Mě bylo 44 v březnu a v den mých narozenin nastoupil manžel do nemocnice,kde o měsíc a půl později prohrál svůj boj s rakovinou….
  Nevím proč Vám to píšu,asi za to může to podzimní počasí…
  Prostě Vám chci popřát jen to nej…
  Martina

  1. Martino, to je smutný a je mi to moc líto. Nenechte se ničit podzimem a kdybyste měla pocit, že Vám můžu nějak pomoct, tak se nebojte napsat!!! Za přání moc děkuju.

 7. Dobrý deň, prajem Vám všetko naj… Ja som mala 44 pred pár dňami, podarilo sa mi stráviť deň po svojom, s nohami v mori a ristretkom v hrsti…

 8. Milá Lucko, mne to číslo čeká za měsíc…. ale těším se na něj… užij si den a doufám, že zase na tvou počet nenapadne nějaké blázny bořit mrakodrapy :-))

 9. Aj ja Vás mám veľmi rada Lucka!!!!!A pokaždé ma poteší, keď "zase ta lucie" má niečo nové…. prajem všetko všetko čo si prajete nech sa Vám splní a hooodne zdravia

 10. Lucie, všechno nejlepší!!! A také gratuluji k potvrzené práci :-))

 11. Všechno nejlepší! Oslava přesně podle představ určitě jednou vyjde!!!

 12. Dobrý narozeninový den 🙂
  Všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, radosti, skvělých nápadů a energie k jejich uskutečnění Vám přeju.
  Už jsem u Vás dlouho nebyla a dneska náhodou… 🙂

  Alena anonymní

 13. Všechno nejlepší, tu soukromou oslavu si taky brzo dopřejte! Mně bylo nedávno 33, taky dobrý číslo, rozhodně se cítím líp než ve 22, takže se ani 44 nebo 55 neděsím.
  Ad oslava: před dvěma lety jsem slavila na porodnickém křesle, bez dortu a přípitku sice, dárek mazlavej a živej, ale pěknej. A od té doby chystám na své narozeniny oslavu někomu jinému a nemůžu se taky v tichosti vypařit někam do klidu. Za dvacet let třeba… 🙂

 14. Taky přeju všechno nejlepší, hodně hezkých dnů na Kokoříně, tak jak to máte ráda, a taky spoustu úspěšných a přijatých scénářů.
  HanaF

 15. Krásný celý dnešní den a přáníčko máš v meilu!Marcela

 16. Někdy v budoucnu to určitě vyjde a budete slavit narozeniny podle svých představ, zatím si užívejte velkou rodinku! Přeji vše nej – pravidelná čtenářka A.l – taky narozená touto dobou…

 17. Tak všechno nejlepší, hlavně zdraví ať slouží, ať jste s rodinkou v pohodě a ať Vám to píše a nedejte se!!Zdraví pravidelná čtenářka z Harr.

 18. Tak se budu asi opakovat po těch přáníčkách. Ale vše nejlepší a hodně dalších nápadů. Přeje Irma 🙂

 19. I já se připojuji s blahopřáním k narozeninám. Uskutečňujte si své sny, čas letí, pořád ho máme dost pro ostatní a pro nás samotné nám nějak nezbývá….

 20. Tak ať se ti píše hezky, ať máš místa, kde je ti hezky a ať tě má pořád někdo rád.

 21. Přeju vše nejlepší, nejen hodně zdraví, ale i veselou mysl ! Ráda chodím na Vaše stránky a proto jen tak dál.

 22. Opožděně, ale přece: všechno dobré do dalšího roku života.
  Ať jste zdravá a s prací spokojená 😉