15

Celý prodloužený víkend jsme oslavovali, přijímali hosty, zapínali myčku (sláva za padesátiminutový program!) a občas jsme během dne i usnuli únavou.
Nejvíc na všech oslavách miluju okamžik, kdy skončí.
Dnes večer jen nohy na stole a hokej!
 

 

8 názorů na “15”

  1. Hurá, sláva! jestli to jsou doutníky místo svíček v dortu, tak to je vtipnej nápad! – Ale asi jsou to nějaký prskostřely… to neznám.

    1. .. jooo, už to vidím na další fotce, že je to prskorachejtle. teda ale mě bybavil ten doutník!! (Dole obalenej, aby z dortu nenavlhnul.)

  2. Všednodennosti

    Páni ten čas letí…Stele přeji jen to nejlepší, krásné blížící se prázdniny a aby byla spoko na škole…ta se má…mládí a ještě taková kočka! Moc Vás zdravím M.

  3. Stele všechno neeeej!!!! Taky mě čeká oslava mých dětí májových 🙂 a taky mám z oslav nejraději když skončí, nohy nahoru, konečně klidek a dojídání dortu….

  4. STELA MÁ NAROZENINY, MY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝ, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, HLAVNĚ TO ZDRAVÍ STELO !! Všechno nejlepšíííí !! Vypadá úžasně, moc ji to sluší !! Šá

  5. Stele všechno nejlepší! Je to neuvěřitelná kočka! Pamatuji si, kdy jsem Vás tady začala číst, tak to byla ještě taková holčička. Letí to 🙂 Terka

Diskuse uzavřena.